Jdi na obsah Jdi na menu
 


Boužel prostor pro další komentáře je již vyčerpán !
Čtěte názory čtenářů a pokud chcete přidat komentář můžete
tak učinit na NOVÉM FÓRU ZDE.


 

Komentáře

Přehled komentářů

antikoncepce

(Silva, 14. 9. 2006 10:55)

Ahoj maminky, chtěla bych se poradit. Mám holčičku 9 měsíců a stále kojím a ještě co nejdéle bych chtěla :) můžete mi doporučit nějakou antikoncepci pro kojící matky? Vyzkoušela jsem tabletky Cerazete, ale vůbec mi nesedly. Nevíte o nějakých jiných?

pro Katku

(bobyna, 12. 9. 2006 17:58)

ahoj, v rubrice kritika můžete psát Váš názor na tyto stránky a vše co je s nimi spojeno.

Kritika

(Katka, 12. 9. 2006 16:07)

...omlouvám se,že se tak "asi " hloupě ptám...ale o jaké kritice je tady řeč?...

Pro paní Irenu

(bobyna, 5. 9. 2006 21:41)

Moc děkuji za Vaši podporu a ocenění. Sama jsem maminkou 9 měsíční holčičky a právě proto jsem založila tyto stránky. Ráda se poradím a podělím o své zkušenosti s ostatními maminkami. Tyto stránky vznikly právě k tomuto účelu a tím více mne mrzí, že se stali terčem pro mne nepochopitelné kritiky a urážek, jelikož byly založeny pro dobrou věc a pouze pro zábavu. Tímto zdravím všechny maminky a ještě jednou děkuji.

Reakce na příspěvek

(Irena, 4. 9. 2006 7:54)

Milá maminko, zřizovatelko těchto stránek
Mé povolání je dětský psycholog a proto pravidelně a pečlivě sleduji vše, co se týká rodiny. Byl moc dobrý nápad zařídit, aby maminky měly i přes své velké zaneprázdnění s rodinou a jejim novým přírustkem možnost mezi sebou komunikovat. Internet je totiž pro některé z Vás z nedostatku času jediný možný kontakt mezi Vámi. Píši proto, že nebylo možné přehlédnou několik negativních příspěvků na Vašich stránkách. Žena, která takový příspěvek poslala, je z mého odborného hlediska velmi psychicky
narušená osoba. Pokud bych jí mohla poradit, paní navštivte svého psychiatra. Z Vaší úchylky se může časem vyvinout více agresivnější stav k dětem, který se může obrátit i proti dětem vlastním, pokud nějaké máte.
Mamiku, zřizovatelku těchto stránek chci poprosit, aby se nenechala takto narušenými lidmi od svého dobrého záměru odradit. Vaše stránky se stanou drogou pro mnoho maminek, ke kterým se budou ve chvilkách svého krátkého volna rády vracet.
S velkým poděkováním za Váš dobrý nápad
Vás zdraví Irena

Poporodní deprese

(Marketa, 29. 8. 2006 22:29)

Ahoj Radko, nevím, jestli jsem trpěla poporodní depresí, ale byla jsem rovněž nervózní, vyčerpaná, velice jsem se potila ... Nepřestala jsem kojit do 1 roku, syn se sám odstavil a problémy odezněly.
Není-li to opravdu nezbytné, s kojením bych nepřestávala. Přeji hodně štěstí. Marketa

Vzteklé záchvaty

(Markéta, 29. 8. 2006 22:21)

Dobrý den, ráda bych se poradila, jak řešit vzteklé záchvaty svého 4-letého syna. Jsou dny, kdy vše proběhne v klidu, odpoutám synovu pozornost
a on se uklidní. Někdy je ale tak mimo sebe, že na něj absolutně nic neplatí. Děkuji Vám.Marketa

poporodní deprese

(Radka, 29. 8. 2006 22:13)

ahoj maminky chtěla bych se zeptat jestli jste se některá setkala s poporodními depresemi. mám 8 měsíčního Honzíka a stále kojím ale jsem pořád dost nervózní a vyčerpaná, myslíte že bych měla začít užívat nějaké antidepresiva a případně přestat kojit? předem děkuji

Pro paní Mary

(Květa, 13. 8. 2006 7:39)

Určitě by o tom měl vědět lékař v dětské poradně kam paní Mary s chlapečkem chodí....ale taky si myslím,že to nemusí vůbec nic znamenat...vždyt většina z "nás" po ránu do sebe nic nedostane a určitě je to tak i u některých dětí....o to víc toho sní k obědu.

pro Mary

(bobyna, 12. 8. 2006 21:26)

Já myslím, že by jste lékaře navštívit měla. Opravdu to nemusí být žádný problém a to bych Vám taky přála, ale pro Váš klid je to to nejlepší co můžete udělat. Možná má maličký jen podrážděný žaludek a nějaká medicinka by to spravila. :)

pro paní Květu

(Mary, 11. 8. 2006 18:11)

Odhadla jste to úplně přesně. Myslela jsem tím nutkání na zvracení. Syn si opravdu dokáže říct o jídlo během dne, ale problém nastává ráno. Chci, aby se nasnídal. Když byl malý, ráno jsem mu dávala sunar z láhve. Teď ho pije z hrnku a někdy se mu opravdu navalí. (nikdy se však nepozvrací). Také přeji hezký den.

Pro paní mary i janu

(Květa, 11. 8. 2006 12:10)

Paní Mary,nejspíš myslela,že se jejímu chlapci "navaluje"(má nutkání na zvracení).....vyděla jsem něco podobného u mého synovce,kterému se rovněž navalovalo,když ho do jídla nutili....myslím,že není pravidlem,že by dítě mělo jíst v danou hodinu,ale tehdy kdy dostane samo hlad....a myslím,že v případě paní mary ,si její syn ve 3 letech o to dokáže už říct sám.To je můj názor.Přeji všem maminkám hezký den.

pro mary

(jana, 10. 8. 2006 22:50)

ahoj mary nevím co znamená když se váš syn navalí, můžete nám to nějak přiblížit :(

Moje dítě nechce jíst.

(Mary, 9. 8. 2006 22:26)

Mám tří letého syna. Poslední dobou málo jí. Jinak je velice aktivní, pořád běhá, je veselý. Když mu dám nějaké jídlo začne se navalovat a chce pít. Když se napije, potom jídlo sní. Nestává se to pravidelně při každém jídle. Někdy sní vše bez problémů, ale z toho se navalí. Nevím, jestli bych neměla navšívit nějakého odborníka. Děkuji za odpověď.

Markéto!!!!

(Irena, 14. 7. 2006 18:41)

Váš 14 měsíční chlapeček je Vaše první ,že ano?
Mohu li Vám s vlastní zkušenosti poradit nesnažte se z dítěte dělat hračku,nebo mobil který se v horku může pokazit.Berte klimatizační podmínky jako přirozenou věc ať zimu nebo horko.Pokud budete pokračovat stejně i nadále časem s toho zblázníte a začnete dvouletému dítěti převařovat vodu s kohoutku.Klid,všichni jsme lidé a doba se až tak nezměnila abychom přeháněli kde co.

Pro káju

(Irena, 14. 7. 2006 18:35)

Myslím si že uděláte nejlíp když si koupíte klasický kulatý dudlík a uděláte dirku do prostřed.Zdá se mi to nejjednodušší.

Dudlík?

(kája, 28. 6. 2006 14:29)

ahoj, prosím můžete mi někdo poradit? když dávám pít z lahvičky, má ta dírka v dudlíku býd dole, nebo nahoře? Pořád se doma nemůžeme dohodnout :) díky

nočník

(ája, 25. 6. 2006 22:42)

Chtěla bych se zeptat kdy se začíná s nočníkem, když miminko už umí trochu sedět můžu ho dávát na nočník?

otázka teplot

(kaccenka, 22. 6. 2006 22:04)

Markéto, mám stejně starého klučíka. když jsou takové vedra, tak chodíme ven už třeba v půl 9. někam do parčíku, kde jsou stromy a může si chvilku odpočinout. kolem 11hod chodím domů, dám oběd pak spinká a kolem 3 hodiny jdeme zase ven. buď na zahrádku, kde se cachtá klidně až do večera v bazénku nebo zase někam ven, kde se můžeme schovat před sluníčkem. Myslím, že bys měla chodit víc ven. v tomhle věku je dítě zvídavé a kde jinde než venku může všechno prozkoumat. Ničeho se neboj, namaž ho kvalitním opal. krémem, dej mu něco na hlavu a pití a bude vám fajn. Hodně štěstí. Kačka + Kubásek

Sluníčko

(Pro Markétu,, 21. 6. 2006 13:12)

já myslím, že vaše starost o chlapečka přehnaná není, ale na druhou stranu, být celé dny zavření doma to by se nám asi taky nelíbilo, ale každé miminko je jiné. Já mám 7 měsíční holčičku, a od rána jsme venku, i když spíše ve stínku. Nechávám ji jen v tričku, namažu ji kvalitním krémem a dávám jí často pít.Myslím že když budete někde v bazénku, bude to příjemné pro vás oba. 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA