Jdi na obsah Jdi na menu
 Boužel prostor pro další komentáře je již vyčerpán !
Čtěte názory čtenářů a pokud chcete přidat komentář můžete
tak učinit na NOVÉM FÓRU ZDE.
 

Komentáře

Přehled komentářů

Kyjov

(Katka, 22. 8. 2007 12:47)

Porodnice Kyjov?!...jde poznat,že je to jen krajská nemocnice a taky to tak v ní vypadá.Vybavení,přístrojová technika a hlavně přízemní chování personálu.

porodnice

(eva, 16. 8. 2007 20:56)

problém vložky a toaletní papír je všude to si musí vzít každý z domu.

Zlínská Baťova porodnice

(Marie, 16. 8. 2007 16:25)

Chtěla bych všem doporučit porodnici ve Zlíně, je fakt, že jsem rodila zatím jen jednou, ale jsem moooooc spokojená:-) Jediná nevýhoda je, že nemají dostatek nočních košil, porodnických vložek a toaletního papíru. Naštěstí jsem chodila do kurzů k Radmile Dorazilové, takže jsem o všech těchto nedostatcích věděla:-) Persovál při porodu byl supééééééér:-) Mohla jsem si pustit vlastní hudbu, zapálit aromalampu, nakapat olejíček do vany atd... Jediné co mi vadilo bylo, když mi kamarádky říkaly, že nebyly spokojené se sestřičkami na 4 patře. Já jsem ležela na 3 a tam to bylo FAKT SUPÉÉÉÉÉÉR:-)

Kyjov

(Lenka, 13. 8. 2007 9:18)

Jani díky.

Pro Lenku

(Jana, 12. 8. 2007 18:47)

Kyjov můžu doporučit.Krásně opravené,bezva personál.D O P O R U C U J I !

Porodnice Kyjov

(Lenka, 7. 8. 2007 13:24)

Ahoj ty, které rodily v Kyjově, tak nevím, jestli jste mě povzbudily nebo uklidnily. Asi ani jedno z toho. První dceru jsem rodila v Brně u Milosrdných a nemůžu si to vynachválit. Doktoři, personál, zázemí... super. Můžu jen doporučit. Bydlíme ale u Kyjova a v prosinci čekáme druhé miminko. Bude zima a kdo ví jaká bude a tak rozumově je ten Kyjov nejlepší. Už kvůli tomu, že případná sanitka pro mě z Brna nepojede a že to za mnou bude mít manžel kousek. Mohla byste mi tu některá více přiblížit, jak to tam teď na oddělení vypadá? Když tam před třemi lety rodila švagrová, tak se mi to prostředí moc nelíbilo. Případně, jestli nemáte nějakou fotečku, kterou byste mi mejlíkem (lpolasko,seznam.cz) mohly poslat. Děkuji Lenka

Novorozenecká JIRP MOST

(JITKA, 3. 8. 2007 12:22)

V Mostě jsem rodila2x,obě děti císařem a nedonošené.Před12lety syna Pavla s por.váhou1885g ve33týdnu a nyní3.5.2007dceru Markétu s váhou 990g ve 30týdnu,KLOBOUK DOLŮ před perfektními sestřičkami,jejich obětavostí,láskou k dětem,práci ale i k profesionálním a kamarádským přístupem k nám maminkám.To co oni dokážou s těmi malilinkatými dětmi,je prostě úžasné.Po2,5 měsících strávených s nimi o tomto oddělení nepochybuji.Stejně tak oddělení nedonošenců a novorozenců.Nemůžu zapomenout na lékaře,profesionální práce s úžasnými výsledky.Dnes jsem s Markétkou už doma,jsou jí3měsíce a je úžasná.Radost mi dělají obě děti.Takže jedno VELKÉ DÍKY lékařům a sestřičkám na těchto odděleních.OPRAVDU DĚKUJI.

Porodnice v Mostě

(Jana, 1. 8. 2007 8:45)

Znám spoustu maminek, které by sem rodit už nikdy nešly.Má zkušenost nebyla také zrovna nejlepší.Porodní asistentky nejsou zrovna příjemné, ale doktory jsou fajn.Tak je to i se sestrami na šestinedtělí.Byly moc hodné a trpělivé.I přes některé chyby bych vám porodnici doporučila.Mají na JIP veškeré vybavení.Které v okolních nemocnicích nemají a v případě problému vaše miminko do mostetcké nemocnice převážejí.Zvažujte maminky:)

Porodnice Kyjov

(Lucka, 24. 7. 2007 21:36)

11.7.2007 se mi v Kyjově narodila dcera Klárka.Pokoje jsou super a personál taky.Prostě maximální spokojenost.Doporučuji!!!!

porodnice Kyjov

(Eva, 14. 7. 2007 19:38)

maminky už některá rodila v Kyjově co to mají opraveno jak to vypadá....

Břeclav

(Markéta, 14. 7. 2007 9:17)

ahoj ... své první miminko jsem rodila v Břeclavě a nemůžu si to tam vynachválit... personál je velice ochotný...strašně hodné sestřičky a paní Dr. Straková je strašně fajn... poradí a vše vysvětlí...pokoje jsou taky pěkný...porodní sál je příjemě zařízený...takže doporučuju

Porodnice Mělník

(Janička*, 11. 7. 2007 18:05)

ahojky maminy,chtěla bych něco blíže vědět o porodnici na Mělníku.Ráda bych věděla váš názor na porodnici a zkušenosti maminek, které tam v nedávné době rodili.Chci také rodit na Mělníku, ale mám určité obavy.JAniSw@seznam.cz

porodnice Kroměříž

(very, 11. 7. 2007 12:57)

v červnu 2005 jsem v porodnici Km porodila krásnou holčičku,lékaři i asiatentky jsou pozprní a ochotní,můžu všem doporičit.Kdo se rozýšlíte kam tak neváhejte,bude spokojené.

porodnice Kadaň

(Markéta Miková - Karlovy Vary, 9. 7. 2007 10:49)

Ahojky, pokud se některá z Vás rozhoduje do které porodnice jít rodit své zlatíčko,tak jednoznačně *D*O*P*O*R*U*Č*U*J*I* porodnici v Nemocinci Kadaň!;o)) S tak profesionálním a milým chováním jak na porodním sále, tak na šestinedělí, jsme se nikde jinde (a myslím tím nejenom ve zdravotnictví) nesetkali (já a manžel, který byl po celou dobu u mě a podporoval mě):o)) Rodila jsem od 09:00 hodin dne 18.04.2007(první stahy) do 07:35 hodin dne 19.04.2007 (kdy přišla na svět naše dcerka Terezka 3420g a 51 cm) a po celou dobu byli všichni strašně pozorní, hodní a snažili se mi pobyt co nevíce zpříjemnit. Opravdu můžu na celý personál pět jen chválu a KLANÍM SE PŘED JEJICH PŘÍSTUPEM K RODIČKÁM - MATKÁM A PROFESIONALITOU, KTEROU ODVÁDĚJÍ!:o) A co se týká pokoje na šestinedělí, tak jsme byla na krásném, velkém nadstandardním pokoji v růžové barvičce, kde jsem se cítila jak doma!:o)) Díky všemu je Terezka šťastné a šikovné děťátko, které plně kojím a jsme obě móóóc šťastné!!!:o))))porodnice Benešov

(Katka, 7. 7. 2007 14:50)

Ahoj, dlouho jsem zvažovala jestli rodit v Benešově nebo v Praze v nějaké "renomované" porodnici - nakonec padla volba na Benešov i díky doporučením kamarádek. Udělala jsem dobře. V Benešově jsem nenarazila na nic co by se dalo vytknout - je až neuvěřitelné, že všichni - i přes obrovské vytížení - byli ochotní, vstřícní cokoli vysvětlit, pomoci Vám atd..personál komplet je opravdu profesionální - tak by to mělo vypadat.

Porodnice Přerov

(Katka, 4. 7. 2007 10:55)

Rodila jsem ve zdejší porodnici dvakrát,v r. 2004 a 2006. Vždy jsem byla velmi spokojená. Poprvé to trvalo 15 hodin a vystřídala jsem 2 směny, rodil mě primář. Podruhé jsem to zvládla za 2 hodinky s porodní asistentkou. Porodnice má 3 samostatné porodní boxy zaručující naprosté soukromí. Po porodu nikam mimi neodnášejí, ošetří ho přímo před vámi.I sestry na oddělení šestinedělí jsou velmi ochotné a vstřícné, rozumné, i pokoje krásně vybavené - po 2, vlastní soc. zařízení. Celá porodnice je postavena teprve před několika málo lety, vše je nové, maximálně přispůsobené maminkám a dětem. Mohu jen doporučit.

porodnice Čáslav

(marketa, 21. 6. 2007 12:19)

rodila jsem 2.6.2007 v Čáslavi, rodil mně primář Svoboda a vše proběhlo rychle a bez problémů, porodní asistentka byla také skvělá. Tu první porodní dobu si holt člověk musí vytrpět.Jen na dětském odd. byla zrovna protivná sestra, malého mi položila na břicho že ho mám nakojit a odešla. to jsem ještě ležela na sále. no samozřejmě na kojení nedošlo v ruce sem měla kapačku a jednou rukou držela malého. pak ho zase odnesla. prostě hrozný přístup. totéž se opakovalo odpoledne na pokoji kde mi ho dala a hned odešla nic nevysvětlila. pak mi ho zase odtrhla od prsu když sem kojila. nechápu že takový lidé vůbec mají tu drzost pracovat v nemocnici. ostatní sestřičky byly celkem vstřícné.

Břeclav

(Mirka, 14. 6. 2007 5:50)

Ahojky,
chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemáte náhodou zkušenost s porodnicí v Břeclavě. Díky

Praha 2

(Markéta, 10. 6. 2007 18:50)

Ahojky těhulky,
v listopadu 2006 jsem rodila první dítě chlapečka ve fakultní nemocnici Královské Vinohrady.
Prostředí neuvěřitelné - plesnivé závěsy ve sprše,ležela jsem na 6-ti lůžkovém pokoji, miminko jsem u sebe neměla a prostředí pokoje nesterilní.Personál převážně nevyhovující, nepříjemný.
Porod byl císařským řezem po propuštění velké komplikace,celkem jsem v porodnici ztrávila 3týdny.Po propuštění z porodnice jsem měla velmi velké komplikace.Nedoporučuji!!!!!

Kyjov

(Amos, 7. 6. 2007 17:08)

Kyjov je pěkná bejkárna...to můžu jen potvrdit!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA