Jdi na obsah Jdi na menu
 Boužel prostor pro další komentáře je již vyčerpán !
Čtěte názory čtenářů a pokud chcete přidat komentář můžete
tak učinit na NOVÉM FÓRU ZDE.
 

Komentáře

Přehled komentářů

Porodnice Kutná Hora

(Dana, 18. 9. 2007 15:37)

S komentářem se stejným nadpisem z 6.1.2007 můžu jenom souhlasit. Rodila jsem na začátku září 2007. Personál je stále milý a hodný a ochoten Vám se vším vždy pomoci a poradit. Vůbec bych neváhala.

OSTRAVA --- FIFEJDY

(agresse, 18. 9. 2007 10:46)

na prijmu bolo skvele, aj sestricky boli uzasne..porodny sal bol tiez faj, trosku starsie kreslo ale nevadilo mi.. rodil ma dr. Kuras a pani sestricka Mlčochova a boli maximalne super :) aj na porodnici boli fajn sestricky, vybaveniue bolo tiez starsie a strava bola nepestra ale chutna.. len ta hygiena na izbach a hlavne kupelna a WC je VELMI BIEDNA! za 4 dni co som tam stravila od 30.8.2007 kupelnu nik nevytrel, a to bola spolocna pre 2 izby/6zien/. vedla lezali ciganky a tie po sebe nevedeli ani splachnut toaletu tak si to predstavte.. inak pristup bol fajn..

porodnice Mladá Boleslav

(Zuza, 14. 9. 2007 17:29)

ahoj maminky nebo těhulky já jsem rodila v porodnici v MB před skoro 4 roky a měla jsem dost obtížný porod. doktoři i personál byli ale naprosto úžasní a moc mi pomohli. paní co přijela nastejno se mnou dokonce doktor řekl ať si klidně zakřičí až všechny vzbudí bylo to totiž asi tak ve 23hod. docela mě to překvapilo slyšela jsem že to doktoři nemají rádi a tenhle ji to ještě doporučil že prý co udělá dobře ji pomůže miminku. odstěhovala jsem se 80km od Boleslavi a jsem opět těhotná ale rodit určitě pojedu zase do Boleslavi. vím že některé maminky mají i špatné zkušenosti ale myslím si že nepříjemného člověka najdete všude. i péče na poporodním pokoji byla super sestřičky ochotné a milé. já osobně Mladou Boleslav vřele doporučuji. :-)

Porodnice Nymburk

(Lucie, 14. 9. 2007 11:17)

Milé maminky z vlastní zkušenosti můžu říct že jsem rodila v Nymburské porodnici před rokem.Byla jsem moc spokojená přístupem sestřiček ke mě.Ochotné a vtřícné.Jelikož jsem byla prvorodička tak mě uklidnovali a porod byl o to příjěmnější cítila jsem se v bezpečí.Jen trochu krityky na pediatra.který nás propuštěl s velkým krvavým pahýlem (pupík) domů se slovy ,že pahýl upadne a vše bude dobé.Jenže na první prohlídce u našeho pediatra jsem se dozvěděla že malý musí na operaci, že má střívko spojené s pupíkem. Takže si maminy udělejte vlastní názor.Kdybych měla rodit znovu? Tak asi zase v Nymburské Porodnici.Přeji vám hodně krásných chvil s vaším miminkem Lucie

Apolinář Praha

(Marky, 12. 9. 2007 10:29)

Apolinář mohu jen a jen doporučit-moderní porodnice s fantast.personálem-věnujou se Vám,až do vašeho odchodu domů :-)

Nemocnice Třebíč - porod červen 2007

(Jana, 10. 9. 2007 12:00)

Milé maminky, ráda bych se s Vámi podělila o moji zkušenost s porodem v třebíčské nemocnici. Mé těhotenství bylo od začátku bezproblémové, proto jsem se rozhodla, že své první děťátko přivedu na svět ve městě, které mám ráda a žiji zde již dlouhou dobu, ač jsem se tady nenarodila. Nechtěla jsem podstupovat zdlouhavé vyřizování,pokud bych se rozhodla rodit v jiném městě a také jsem jako prvorodička měla obavu z poměrně dlouhé cesty, která by mě do jiné porodnice čekala. Všichni naši známí mě před porodem v Třebíči varovali, protože třebíčská nemocnice má již poměrně dlouhou dobu velmí špatnou reputaci a to nejen gynekologie a porodnice. Porod probíhal od začátku dobře a celkem rychle. Za pět hodin bylo miminko na světě. Naštěstí bylo v pořádku a zdravé. Ovšem u mě nastaly hned po porodu celkem vážnější komplikace. Nerada bych zacházela do detailů, ale chování MUDr. Bartla, který porod vedl a následně druhý den chování prim. MUDr. Žižlavského bylo velmi nepříjemné, chladné a arogantní. Co se týká kojení, mám také velmi špatnou zkušenost. Protože jsem nemohla mít miminko hned po porodu u sebe, bylo v péči dětských sestřiček. Ovšem namísto toho, aby mi malého nosily pravidelně na kojení(přinesly ho max. 2x denně a to ještě na mou žádost)mu raději hned nasadily příkrm.Takže jsem kojila pouze 3 týdny a bylo to strašné období.Miminko stále křičelo, protože mu moje mléko nestačilo, když mu byl hned od začátku podáván silný příkrm. Jediné co bych zde chtěla vyzvednout jako velmi pozitivní,ohleduplné a příjemné, bylo chování porodních asistentek, se kterými jsem se setkala v cvičení pro těhotné v třebíčském Energy centru a poté samozřejmě i v samotné porodnici. Za zmínku ještě stojí fakt, že v Propouštěcí zprávě, kterou obdržela moje gynekoložka, byly uvedeny klamné informace.Vůbec tam nebylo uvedeno jakými komplikacemi jsem prošla a dokonce ani váha mého miminka nebyla uvedena správně. A co říci na závěr? Asi si ho uděláte sami. Každopádně přeji všem maminkám především zdraví a štěstí a také spoustu radosti ze společných chvil s Vaším miminkem. Jana

3D ultrazvuk

(Bára, 9. 9. 2007 18:49)

ahoj, já byla na 3D (prej snad 4D) ultrazvuku ve Zlíně v Prediku - je třeba se tam objednat (tel: 606 780 317) - stojí 950,-Kč, dostaneš cca 15 minutový DVD záznam a nějaké plastické fotečky tváře miminka

porodnice

(sonique, 8. 9. 2007 18:19)

porod patří k životu od věků,proto diskuzi lze chápat pořád jen jako sto lidí sto názorů - kdo nic nedělá nic nepokazí, neexistuje člověk který by se zavděčil všem!!!proto také názor každé z nás je velmi subjektivní a já bych na něm nikdy nestavěla.Rodíme stále ve vyšším věku a tak si chceme všechno neustále konzultovat a nedáme na rady našich porodníků.Vždyť prvotní má být názor mého porodníka,kterém důvěřuji a ne maminky kterou ani neznám, také osobní návštěva porodnice mě přesvědčila že vím kam půjdu.Pro mě je důležitý můj pocit a postoj mé rodiny.

fotki

(jenifer Horvatova, 8. 9. 2007 12:52)

JA TE CHCI

porodnice mladá boleslav

(ivana, 5. 9. 2007 15:07)

rodila jsem tam dvě děti,prostředí je moderní,ale vše je jen o lidech,tuhle práci by měli vykonávat velmi citlivý lidé,nejenom vzdělaní.a nebrat to jak na běžícím páse.Slyšela jsem hodně kritik na tuto porodnici,ale já tvrdím,vše je o tom komu se dostanete pod ruku.Dále mám připomínku na péči o miminko po porodu.Dětské sestry i některé lékařky by měli změnit přístup a být více nápomocni a ochotni s pomocí maminkám s miminem,jedna lékařka se tam ke mě tak chovala,že jsem se rozplakala.Maminky jsou po porodu unavené,velmi citlivé,prošli si těžkou cestu.A navíc vy tu máte být pro nás,když jste si tuhle práci zvolili

ženám je dano trpět

(milena, 5. 9. 2007 14:55)

čekám své třetí dítě a tak vím co je porod a že zdravotnictví nikterak v boji proti lepším porodům nijak daleko od středověku nedošlo.Ano rodíme v porodnici,za dozoru lékaře a sester,však porod je pro ženu bolestivé trauma,které si nese celý život v sobě.Vím to,byla jsem na pokraji sil,dvě noci jsem nespala,nejedla a pak po mě chtěli poslušnost a nadliský výkon.Z hrůzou jen očekávám další porod,a nezbývá mi než se modlit.A co vy nastávající maminy?

Ostrava-Fifejdy

(Lenka, 30. 8. 2007 14:59)


Chtěla sem se zeptat na Fifejdy v Ostravě sice sem tam už jednou rodila ale je to už nějakou dobu tak sem se chtěla zeptat jak je to tam v současnosti???? Díky za odpověďi

3D Ultrazvuk

(Lenka, 30. 8. 2007 11:35)

Mám prosbičku, nevíte, jestli v Kyjově dělají 3D ultrazvuk az rozumnou cenu? V Brně mají plno a já už nemám moc času na tohle vyšetření.

Pro Lucii

(Jana, 28. 8. 2007 12:41)

Souhlasím s tebou.Maminy by se měly zamyslet sami nad sebou.Jednoduché je na porodnici si postěžovat,ale že mám také svůj podíl na tom svojim chováním to neřeším.Myslím že všude mají snahu aby vše dobře dopadlo a že nám chtějí pomoct.

porodnice Kroměříž

(Lucie, 27. 8. 2007 14:11)

Kroměřížskou porodnici musím vynachválit do nebe nejdřív sem tam nechtěla rodit protože sem slyšela spoustu pomluv, ale chtěla sem se přesvědčit a nelituji.Personál super ochotní a vstřícní no prostě paráda!Maminy které si stěžují na KM porodnici by se měly zamyslet samy nad sebou protože vše závisí na vzájemné spolupráci pracují tam také jenom lidi a práce to není zrovna snadná.Takže opravdu není se čeho bát doporučuji!!

Porodnice kyjov

(Dáša, 26. 8. 2007 15:11)

Porodnici kyjov musím jen chválit.Rodila jsem tam 2x a byla jsem velmi spokojena.I když porod nebyl nejlepší.Lékaři i sestry v pohodě.

Kyjov

(Katka, 23. 8. 2007 11:55)

...zdravím Markétu,před kterou smekám klobouk dolů,konečně někdo napsal,tak jak to prostě je,když se vyskytne problém.Myslím,že lekaři v kyjovské nemocnici si dokážou poradit jen s rutinním problémem,jak nastanou koplikace,neví si rady,dělají chyby,nebo stav řeší až moc pozdě...proto souhlasím s Markétou,kdo má komplikované těhotenství i já doporočuji jít rodit jinam.To samé bych udělala podruhé i já.

poradit

(tana, 23. 8. 2007 7:31)

Ahojky chtěla jsem se zeptát jak je to v Mlade Boleslave .Děkuji za odpověd´.Prvni jsem rodila v Turnove a moc se mi tam libilo.Personal supr

Porodnice

(Jana, 22. 8. 2007 22:47)

Když to tu tak prohlížím nevím kterou porodnici si vybrat.Ono všude něco je.Tam špatný personál,tam špína a plíseń.Asi sto lidí,sto názorů.Nejblíž je Kyjov tak pojedu do Kyjova a když se vyskytne problém snad se o mně postarají.Ale jinak prý je to v Kyjově moc krásné.V mém okolí Kyjov zatím maminky chválí(až na jednu).

Porodnice Kyjov

(Markéta, 22. 8. 2007 16:16)

Co se týká porodnice v Kyjově, jde podle mé zkušenosti o to, zda budete mít štěstí a budete tou rodičkou bez komplikací, a v tom případě Vám gratuluji, nebo se vyskytnou komplikace.
Přístup lékařů i porodních asistentek při pravidelných prohlídkách před porodem se zdál být víc než příjemný.Na porod jsem se těšila a říkala si, že s takto příjemným personálem to bude těžké, ale snesitelné. Samotný porod proběhl z mého pohledu dobře. Pak nastala "menší komplikace" s odloučením placenty a lůžka. Proto následova revize v narkóze.
Horší bylo ovšem zjištění třetí den po porodu, že se v děloze stále nachází placenta.Pro mě jako laika naprosto nepochopitelné, když se revize dělala právě pro její odstranění.Následovala druhá revize a po ní samotná záchrana mého života, neboť došlo k masivnímu krvácení.To se ale naštěstí podařilo zastavit (ne vždy se to povede).Nacpali mě 4-mi ks transfuzemi krve a 4-mi ks plazmy.A já to přežila.
Přesto nikdo z lékařů nepřiznal chybu, ani náznak lítosti nebo omluvy.
Vrchol všeho byl v momentě, kdy lékař, co toto celé způsobil se po víkendu na pondělní vizitě až po otevření karty přímo na pokoji divil, co že se to dělo. No prostě profesionálně připravený lékař.
Co se týká sester, a to jak těch od dětí, tak i těch ženských, ty byly fajn, až na asi dvě vyjímky,které byly důležitější než ředitel nemocnice.
Ve zkratce: jste-li bez problémů, jděte rodit sem.Máte-li problémy, jeďte raději jinam. Mně už tam nikdo nikdy neuvidí.A jak v jedné recenzi na jiné stránce někdo napsal, že by tam nenechal porodit ani svého psa, souhlasím a s tímto názorem se naprosto ztotožňuji.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA