Jdi na obsah Jdi na menu
 Boužel prostor pro další komentáře je již vyčerpán !
Čtěte názory čtenářů a pokud chcete přidat komentář můžete
tak učinit na NOVÉM FÓRU ZDE.
 

Komentáře

Přehled komentářů

Porodnice Kladno

(Sim, 19. 11. 2007 18:01)

Můžete mi podat nějaké informace, týkající se porodnice v Kladně? děkuji. Mo_na@email.cz

podolská porodnice již nikdy více

(Marcela, 15. 11. 2007 19:24)

Rodila jsem v podolské porodnici s doměním, že je to jedna z nejlepších... Vždyť tam přece chodí rodit celebrity! Jenže...Celebrity mají jistě jinou péči než ostatní maminky. A tak jsem si tam docela hezky užila nezájmu ze strany lékařů hned několikrát. A málem mě to stálo život, tak mi přinejlepším zbyly vlastně jen trvalé následky. A to můžu být ráda. Někteří tamní lékaři totiž neumějí rozpoznat trombózu, když je celá noha nateklá, řeší jen v jaké fázi porodu rodička je. Poté si zavolají nějakého lékaře specialistu,který je zrovna k mání v jiné nemocnici na konzilium a aby toho nebylo málo pošlou pacientku domů s nízkou dávkou léku na ředění. Jenže nedostačující dávka způsobí, že se noha znovu ucpe od pánve až dolů. Přičemž to znamená, že se musí i miminkem vrátit do porodnice na Jip, neboť jí jde opět o život. Miminko dají na kojenecké oddělení s tím, že ho budou mamince nosit na kojení. A tak maminka čeká a nic...Není, kdo by ho nosil.Další problém, přinesli mamince odsávačku. To už myslela že ztratí mlíko dříve než ho odstříká...(hlavně, že si říkají ústav v péči o matku a dítě),nehledě na to, že po návratu z domova byl v Podolí problém se vrátit na odd.šestinedělí - prý abychom tam nezavlekli nějakou infekci, když už jsme byli doma. (tady se rozum už zastavuje, protože návštěvy tam chodí běžně na pokoj k maminkám a obouvají si použité návleky - jak hygienické!!! Tak to je má zkušenost. Ale věřte mi, pokud nemáte žádný problém, porodíte, a čtvrtý pátý den jdete domů, tak si Podolí nemůžete vynachválit. Protože, co se týká sestřiček, ty jsou tam skvělé a ochotně pomůžou maminkám s kojením...Já jsem tam však strávila měsíc a kdyby mi tohle někdo řekl, určitě bych to nepokoušela.

Předporodní příprava Plzeň

(Evča, 13. 11. 2007 12:17)

Prosim, poradte, vsude maji zamluveno do brezna. S nabidkou prosim poslete treba i zkusenosti na mail: EvcaKT@seznam.cz

porod vMostě

(Marie, 13. 11. 2007 9:46)

Rodila jsem v říjnu v Mostě a nemůžu si stěžovat,všichni byli moc fajn.Děkuji

Kyjov, UH nebo FN Brno?

(Monča, 12. 11. 2007 15:21)

Ráda bych Vás poprosila o radu. Muž se na tohle tváří všelijak...beru to, není to jeho starost a maminka bydlí daleko. Bude mi třicet a rozhodli jsme se pro miminko (snad to nebude problém). Mám zdravotní i gyn. komplikace (kdysi jsem potratila a mám operovanou páteř). A samozřejmě, že bych chtěla pro miminko i sebe to nej. Mám to stejně daleko do Kyjova i Uherského Hradiště. Páteř mi operovali ve FN v Brně a já jsem byla s tamním přístupem naprosto uchvácená. Přemýšlím, že bych rodila tam, zda je to vůbec takhle možné. Ráda bych někde v těchto městech našla výborného gynekologa, porodníka a docházela tam od počátku... Mám celkem obavy. Máte s takovýmto rozhodováním někdo zkušenosti?

PORODNICE MOTOL

(XXXX, 7. 11. 2007 13:30)

Dle nového nařízeni se tam musí rodička zaregystronat.Co má ale dělat, když ji to gynekologyčka řekne měsíc před porodem protože to nevědela a ona jde hned na druhej na regystraci a oni ji už odmítnou přijat?Jiné pražské nemocnice vyžadují regystraci ještě dřív.Kam jít?

Kam jít rodit?

(Klára, 1. 11. 2007 16:46)

Já myslím,že na každé porodnici se najde něco dobrého a něco špatného.

Porodnice Ostrava Fifejdy-odpověd Lindě

(Misha, 25. 10. 2007 21:10)

V Ostrave to neni zrovna moc prijemne,vim to,protoze tam rodila moje teta a spokojena moc nebyla.Zvlaste vybaveni tam maji zastarale napr.na chodbe tam maji treba jen jednu zidli a personal take neni moc ochotny.Takze bych vam poradila,aby jste to radeji zvazila,dobre porodnice je ve Frydku-Mistku.

Porodnice Kyjov

(Petra, 25. 10. 2007 13:22)

Dobrý den, rodila jsem v porodnici v Kyjově 10.9.2005. Syn byl otočen koncem pánevním a pan doktor Maruška podle mého názoru dobře zhodnotil situaci a po několika hodinách, které jsem strávila na sále s manželem a příjemnou asistentkou Markétkou, mi udělal císařský řez. Nenechal mě se zbytečně trápit, takže si myslím, že i složitější porody vyřeší dobře. Chci ještě jedno dítě a určitě půjdu rodit zase tam. A myslím si, že si spousta maminek si představuje porodnici jako tříhvězdičkový hotel, záleží na náročnosti každé z nás a podle toho se musíme rozhodnout, kde rodit.

Ostrava

(Linda, 24. 10. 2007 18:07)


Dobrý den zajímaly by mě názory na porod v Ostravě Fifejdách. Dík za názory

Porodnice

(Jindřiška, 23. 10. 2007 14:49)

Mám dotaz nevíte někdo jaká je spokojenost v Pardubické porodnici vím že je názorů mnoho tak by mně zajímali i vaše.Děkuji předem.

Porodnice Kroměříž

(Romana Zonová, 22. 10. 2007 11:30)

Rodila jsem CS z důvodu KP, vše proběhlo skvěle, ačkoliv jsem měla spinál, tak se nekonala žádná bolest hlavy. Sestřičky, doktoři - skvělí! Hodně maminek radši jezdí do Zlína, je pravdou, že je tam neonatologická jednotka, takže pokud je již v těhu jasné, že mimi bude hned poporodu vyžadfovat péči navíc, tak ano, rodila bych ve Zlíně, ale pokud je vše v pořádku, tak není důvodu. Jěště chci poznamenat, že jsem se mohla sama rozhodnout, jestli chci mít spolubydlící ( na konci června, když jsem rodila, tak bylo zrovna méně rodiček ) a když jsem řekla, že ne (přeci jen jsem byla prvorodička a dost ze všeho vyhukaná), tak jsem byla na pokoji sama a nikdo mi neřekl ani půl slova.

Návštěva porodnice, před porodem

(adík, 15. 10. 2007 16:11)

Mostecká porodnice

(Veronika, 9. 10. 2007 18:02)

Také se připojuji k pochvale mostecké porodnice....rodila jsem 9.7.2007 také císařským řezem. Naše Eliška byla krásná 3200 a 51cm. Lékaři i sestřičky byli opravdu moc super. Ani jedinkrát se mi nestalo, že by byl někdo z personálu nějak protivný.... Měla jsem porod plánovaný, takže jsem první noc strávila na gynekologii a tam to bylo také v pohodě. Měla jsem na obou odděleních nadstandard, na porodnici dokonce apartmán. Mohu jen doporučit!
Také chci všemu personálu moc a moc poděkovat

Pochvala mostecké porodnici

(Martina, 8. 10. 2007 23:20)

29.3.2007 jsem v mostecké porodnici porodila císařským řezem dvojčátka. Adámek měl při porodu 890g a 34 cm, Lukášek měl 1350g a 38cm. S klukama jsem v porodnici strávila 3 měsíce. Na přístup od přijetí až po propuštění si nemůžu vůbec stěžovat. Jak doktoři i sestřičky byly moc super. A abych pravdu řekla vůbec se mi nechtělo domů, jelikož jsem na pokoji byla s maminkami, které byly v porodnici stejně jako já delší dobu a měly také předčasně narozená miminka.
Nikdy bych neřekla že se rodí tolik malých dětí pod 2 kg. Za tu dobu co jsem tam byla se jich narodilo takových 50 a dokonce tam bylo miminko, které mělo jen půl kila a na dětské JIP ho vypiplali.
Moc děkuji celému personálu mostecké porodnice.

Obilňák Brno..........Kyjov

(Katka, 4. 10. 2007 17:34)

Já jsem rodila prvního syna v Brně na Obilňáku,protože jsme tam bydleli.Narodil se předčasně ve 34+3tt.Vše proběhlo bez komplikací a velmi rychle 3,5hodiny se vším všudy po odtečení plodové vody.Personál dobrý až na nějakou tu protivnou sestru,jinak dr. bezva.
Čekáme naše druhé dítě a jelikož jsme se přestěhovali kousíček od Kyjova,tak půjdu tam.Je to blízko a druhé porody jsou většinou rychlejší,takže bych se bála dlouhé cesty do Brna.
Myslím,že je to všechno o lidech,né o porodnici jako takové.Můžete natrefit na špatného doktora nebo PA stejně tak v Brně jako v Kyjově.Takže se Kyjova ani trochu nebojím,prostě uvidím jaké budeme mít štěstí na personál v den porodu.
Držím palce všem nastávajícím maminkám....

porodnice Znojmo

(IVANA, 27. 9. 2007 11:53)

Ahoj porodila jsem tři děti,všechny ve Znojmě i když bydlím v okrese Třebíč.V porodnici jsem byla velice spokojená s přístupem lékařů i porod.asis.Nejmladší je 14 měs.,10 A 12.Mě je 31 a rodění špatně zvládám,ale ve Znojmě mi příjemě pomohli.Rodte tam.Křik a nářek jim nevadí.

Pro Katku

(Lenka, 27. 9. 2007 11:28)

Ahoj, jestli Ti můžu poradit, tak Milsordné. Tam jsem rodila prvně a byla nad míru spokojená. Celkově. Od příjmu po odchod z šestinedělek. Já jsem na tom obráceně. Teď mám rodit v Kyjově a jsem z toho nesvá.

porodnice Karlovy Vary

(Radka, 24. 9. 2007 14:50)

1.7.2007 jsem porodila v karlovarské porodnici holčičku Sofinku. Na personál si nemůžu stěžovat, všichni jsou tam super a moc bych chtěla poděkovat paní dr. Přikrylové, je to moc příjemná a milá dr. a jsem moc ráda, že se mi holčička narodila právě za její pomoci. Ještě jednou děkuji!

Porodnice Kyjov

(Katka, 24. 9. 2007 11:04)

Ahojte, ja rodila v Kyjově v 97roce a byla jsem velmi spokojena...A v dnešní době bydlím v Brně a nevim kam jit rodit ještě nejsem uplně rozhodnutá..Ale myslím že půjdu na obilnák.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA