Jdi na obsah Jdi na menu
 Boužel prostor pro další komentáře je již vyčerpán !
Čtěte názory čtenářů a pokud chcete přidat komentář můžete
tak učinit na NOVÉM FÓRU ZDE.
 

Komentáře

Přehled komentářů

Porodnice Kyjov

(Lucie, 22. 1. 2008 19:06)

Já osobně jsem rodila 24.5.2007 v Kyjově a byla jsem nadšená.Sestřičky(až na jednu jedinou) byly super a o doktorech ani nemluvím.Mě rodil MUDr.Matuška,který byl zlatý.Ale je fakt,že některé maminky nemusí mít stejný názor.

Most nebo Zatec?Jsem prvorodicka

(Hanka, 17. 1. 2008 19:00)

Doporuci mi nekdo porodnici?Jsem z Loun a nevim porad kde porodit,jestli v Zatci nebo v Moste.Dekuji

pro Katku a Vendulu

(Zdena, 15. 1. 2008 12:48)

Holky já rodila v kyjovské porodnici v roce 2007 a nemůžu si stěžovat.Sestřičky příjemné,ochotné vůbec nebylo naco si postěžovat.Každá máme jiné zkušenosti.

Kladenská porodnice

(Lucka, 14. 1. 2008 15:58)

Dobrý den, chtěla bych se zetptat některých maminek, které rodily v Kladenské porodnici, jestli mi mohou napsat podrobnější informace o tom, jak to tam probíhá a jaký je tam personál. Termín porodu mám 3.7.2008. Zatím všem moc děkuji.

Kyjov

(Katka, 14. 1. 2008 12:43)

Já jen souhlasím s tebou Vendulo...v nemocnici Kyjov jsem rodila před 2mi lety a mám úplněstejné zkušenosti a to hlavně na poporodním.Arogatní,nepříjemné sestry.Připadalo mi ,že je všechno obtěžuje i to aby slušně odpověděly na slušné požádání o radu....tak potom teda nevím od čeho tam jsou!!?A určitě nejsem jediná,která má takové zkušenosti...tak potom kde je chyba?

V kyjově nikdy

(Vendula, 11. 1. 2008 21:50)

V kyjově jsem,rodila 18.5 2006 narodil se mi krásný chlapeček. Nikdy nezapomenu na arogantní nepříjemné sestry.Jediný pan doktor KOSTKA BYL PŘÍJEMNÝ.Ale jeden je malo,příjemných je opravdu málO(HLAVNĚ SESTER)

V kyjově nikdy

(Vendula, 11. 1. 2008 21:47)

V kyjově jsem,rodila 18.5 2006 narodil se mi krásný chlapeček. Nikdy nezapomenu na arogantní nepříjemné sestry.Jediný pan doktor KOSTKA BYL PŘÍJEMNÝ.Ale jeden je malo,příjemných je opravdu mál(HLAVNĚ SESTER)

porodnice Nové město n. Moravě

(Hanča, 6. 1. 2008 20:51)

za necelý měsíc budu rodit.Jsem rozhodnutá porodit v Novém městě.Nevíte prosím někdo co do porodnice budu potřebovat?jaké oblečení na prcka atd.?děkuji za každou radu ahoj

dobrá gyn.ordinace Ostrava

(Jana, 4. 1. 2008 18:05)

Mám dobré zkušenosti, takže jen kdyby někdo z Vás hledal: Porodnicko-gynekologická ambulance Moravská Ostrava. Pan doktor MUDr. Jiří Bošota. Má i www stránky http://www.gynderma.cz Snad se bude hodit :) Ahoj

porodnice Most

(Anděla, 31. 12. 2007 21:14)

Nevím co kdo má proti porodnici Most, ale až nebude tak si každý vzpomene, že tu chybí. Rodila jsem sice před více než 20-ti lety a dítě bylo také nedonošené a nemohu říci, že by se mi nikdo nevěnoval. Když se teď všude ubírají pracovní síly, nemohou být nadstantartní služby

porodnice Mladá Boleslav

(Michaela, 29. 12. 2007 17:26)

Ahoj,Andulka se nám narodila před pěti lety. Porodnici v MB mohu jen doporučit. Až na přijímající paní doktorku byla péče i zájem ze strany sester a doktorů maximální. Sice se od té doby lecos změnilo, ale porodnici stále důvěřuji a proto bych v červenci ráda rodila opět v Boleslavi. Sestřičky jsou skutečné profesionálky a hlavně mají lidský přístup. Moc mi pomohly s kojením. Manžel má na porod také pouze hezké vzpomínky, sestry i pan doktor k němu byli absolutně super. Mladou Boleslav Vám doporučuji - je zde tým profesionálů,ke kterým se s důvěrou vrátím.

Porodnice ZNOJMO

(Aneta, 22. 12. 2007 22:14)

Ve Znojemské porodnici jsem rodila obě své děti a můžu ji všem vřele doporučit. Přístup lékařů, porodních asistentek a vůbec všech, známkuji 1 s hvězdičkou.

KDE RODIT

(IDA, 13. 12. 2007 13:53)

PROSIM VAS JE PORODNICE V KYJOVE DOBRA PTAM SE PRO TO ZE NEMAM JASNO KAM MAM JIT RODIT

Porodnice Karlovy Vary

(Eva,9.9.2007 dcera Terezka, 8. 12. 2007 23:23)

Touto cestou chci poděkovat personálu na porodním sále a hlavně pani doktorce Přikrylové,která mě rodila.Byla jsem maximálně spokojená a mám z narození dcery ten nejkrásnější zážitek v životě.Dělá nám velkou radost a je pro co žít!Ještě jednou díky a porodnici doporučuji,já bych volila zase karlovarskou porodnici.Eva Nová Role

Porodnice Most

(andysek-a@seznam.cz, 5. 12. 2007 9:36)

Tak Milé budoucí rodičky, nemocnice v Mostě není zase tak nejhorší!!14.11.07 se mi narodil císařským řezem chlapeček ve 26+5tt a měl 1.31 Kg a 40 cm.Dnes jsou mu 3 týdny a bohužel ještě stále potřebuje podporu kyslíku..přeci jen byl maličkej,tak je v Mostě na JIPce.Sestry jsou trpělivé a milé, ale najdou se vyjímky(ale to asi všude), např. sestra která mě osočila, že jsem špatná máma a že mi nikdo neřekl, že to malej Honzík tam přežije.No pardon, ale toto si říct nedovolí ani doktor kór nějaká namyšlená, nesympatická sestra!!!a těch důvodů tam bylo hodně, co mě dotlačilo k tomu, abych zařídila malému převoz do Ústí, tam jsem ležela již jako těhotná v oddělení rizikového těhotenství a nemůžu si stěžovat!!!Takže zítra by měli pravděpodobně převést Honzíka do Ústí...a já budu moct klidně spát, že si na něm nevylévá zlost nějaká nesympatická sestra!!A co se týče Ústí, opravdu je tam ten přístup jiný..každý doktor se Vám plně věnuje , starají se a sestry jsou také pilné a plně k dispozici...což se o Mostě říct opravdu nedá!!! A maminky když by jste chtěly,napsat si o předčasně narozených detech či nemocnici. napište mi na e-mail andysek-a@seznam.cz !! Budu se těšit

Rodit v mostecké porodnici?UŽ NIKDY!!!

(Martina, 30. 11. 2007 22:16)

Před dvěma měsíci jsem porodila v porodnici v Mostě krásnou zdravou holčičku-naštěstí.Ale rodit bych do téhle porodnice už nešla.Zkazí co můžou, svojí chybu neuznaj a ještě jsou arogantní.Nejenže jsem se musela po třech hodinách po porodu opět vracet na sál (když už si člověk říká, že má to nejtěžší za sebou), ale také po týdnu po propuštění i s malou zpátky do nemocnice.Problémy mám ještě dnes a opět mám strach,abysme netrávily společné chvíle v nemocnici (v Mostě už ale rozhodně NE).Maminky, pokud uvažujete o této porodnici, podle svých zkušeností radím, POOHLÉDNĚTE SE PO JINÉ.

Porodnice Krnov

(Karolína, 28. 11. 2007 12:47)

Porodnice Krnov je opravdu úžasná. Rodila jsem poprvé a měla jsem hrozný strach. Na starost si mně vzala moc příjemná paní doktorka a všechno mi do detailu vysvětlila. Porod mi vyvolávali a já tak tedy věděla co mně bude čekat. Rodila jsem do vody a musím říct, že jsem za to ráda. Od první kontrakce trval porod celkem 4,5 hodiny a paní doktorka i porodní asistentka byly úžasné. Cokoli jsem chtěla bylo splněno. Ze sálu jsem odešla po svých. Horší to bylo s jídlem, protože nepovažuju za vhodné dávat kojící matce čočkovou polévku, vařené vejce nebo bulharskou pomazánku, ale v euforii z krásného porodu se to ztratí. Pokoje jsou pěkné a čisté, je tam vlastní sprcha a záchod, akorát se asi nedostanete na nadstandard, tam je furt plno. Pro mně tedy porod krásná záležitost a příště jdu zase tam a zase do vody. (Nastřižená jsem nebyla).

Most

(Jana, 27. 11. 2007 23:28)

Jak už bylo řečeno, člověk se nezavděčí všem a sáhněme si samy do svědomí, jak se chováme my samy ... já rodila v Mostě roku 2005 a nemohu si vůbec stěžovat na nikoho, ani sestry, ani doktory. Bolest při porodu se musí zvládnout a nečekejme, že nás přivítají a budou nás držet za ruku než porodíme :). Na oddělení šestinedělí byly super sestřičky, hrozně moc hodný a milý :o), doporučuju mosteckou nemocnici !

porodnice most

(monika, 24. 11. 2007 21:34)

rodila jsem v kvetnu mela jsem dlouhy porod kdybych tam nemela pritele tak tam snad nikdo ume nebyl až najednu sestru ta byla fajn a na pokoji sestry hnus

Kyjovská porodnice

(Martina, 22. 11. 2007 17:47)

7.11. jsem rodila v porodnici v Kyjově. Porod bez komplikací, bez nástřihu! Na porodním sále se o mě pěkně starali. Narodil se nám krásný chlapeček. Na oddělení šestinedělí také bez potíží! Chválím personál, i když si někdo může říci, že jsem měla třeba štěstí!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA