Jdi na obsah Jdi na menu
 Boužel prostor pro další komentáře je již vyčerpán !
Čtěte názory čtenářů a pokud chcete přidat komentář můžete
tak učinit na NOVÉM FÓRU ZDE.
 

Komentáře

Přehled komentářů

Nemocnice Kadaň

(Karolina, 24. 3. 2008 15:00)

Ahojky tak já jsem rodila před 17 měsíci v Kadani a je tam úžasný prostředí, moc milý sestřičky i doktoři. Byl to můj první porod ale ohromnej zážitek. Všem doporučuji.

Porodnice Chrudim

(sarka, 8. 3. 2008 20:47)

ahoj poraďte jaké máte zkušenosti v Chrudimi??Někdo si ji chválí a někdo ne.Je nově předělaná a prej sem hodně jezdí i z Pardubic a okolí..Díky

Kyjov

(Hela, 4. 3. 2008 16:22)

Nemocnice Kyjov?...bez komentáře!!

křik

(Katka, 27. 2. 2008 20:03)

Zdravím všechny maminky...nechápu,že někdo může odsuzovat někoho za to ,že při porodu křičí.myslím,že na porodních sálech jsou na to zvyklý a řekla bych,že jsou tam zvyklý i na daleko horší věci než je křik rodičky...dokonce jsem se setkla s personálem,který rodičce radil,že si může klidně zakřičet,pokud ji to pomůže a alespon na chvíli se ji tímto uleví... tak proč to odsuzovat!...vždyt jsme to všechny zažily a každy nemá to štěstí odrodit rychle a teměř bez bolestí..

SLANÝ porodnice

(Šárka, 27. 2. 2008 16:22)

Minulý týden jsem rodila ve Slaném a můžu jenom doporučit. Lékaři i sestry se chovali velice mile, ochotně. Měla jsem u porodu velke bolesti, takže jsem si samozřejme take zakricela, ale problém s tím nemel nikdo. Pokud nikdo neceka moderni zařízení ale spís příjemne, rodinné prostředí, tak doporuciji.

křik

(Bety, 26. 2. 2008 17:26)

Taky nechápu jak někdo může odsuzovat ženu za to,že křičí u porodu.Taky jsem byla na porodním sále přes 24hodin a slyšela jak tam ženy křičí.Já bolest snáším dobře,ale taky mi nebylo do smíchu.Nakonec jsem musela rodit císařem.A ty doktoři a sestry,jsou tam od toho aby odrodili,je to jejich práce a ten křik k tomu patří.

křik

(verča, 24. 2. 2008 20:39)

Nechápu jak můžete odsuzovat,že žena při porodu křičí :-((( Já se klidně taky přiznám,že jsem křičela a mám spoustu známých co taky křičely.Každý člově snáší bolest jinak a odsuzovat za to,že si zakřičí.A jěště ho urážet.Nestačím se divit.Některá žena má křížové bolesti,které nejdou prodýchat a příšerně bolí,mě třeba malej měl zakloněnou hlavičku a potrhal mě celou zevnitř.ALe vy by jste se tam asi culily a jěště vyprávěly vtipy.Měly by jste se fakt zamyslet.Já chválím FN Plzeň,super na porodnici i dětské sestřičky.

křik

(Mirka, 21. 2. 2008 20:46)

Eliško můžu ti dát za pravdu, že některé rodičky to opravdu přehánějí. Druhý den po mém porodu rodila paní (mnohem starší než já) a křičela přitom jak když natáčí Texaský masakr II. Nevěřila jsem, když mi por. asistentka říkala že jsem vůbec nehysterčila-že jsem byla v normálu :-). Maminky, které ten křik slyšely a ještě neporodily z toho byly pěkně vydeptané.

pro Ivanu Znojmo

(Eliška, 20. 2. 2008 22:44)

Teda žasnu, že se najde ženská, která se chlubí tím, že křičí u porodu. Chudáci sestry a lékaři. Kdo to řvaní má poslouchat??? Mám za sebou 2 porody, bolelo to, ano, ale ani jsem nehlesla hysterko. Tak ne..... když to neumíš civilizovaně porodit

porodnice Slaný

(Mirrka, 19. 2. 2008 20:04)

já jsem rodila loni v dubnu ve Slánské porodnici a můžu říct, že jak doktoři tak sestřičky byly super. Vždy mi ochotně poradily a pomohly. Už dopředu vím, že pokud se budu rozhodovat kam při dalším porodu, říkám SLANÝ.

Porodnice Kyjov

(Jitka, 18. 2. 2008 18:24)

Hezký den,
já chci napsat jenom hodnocení k porodnici Kyjov. Rodila jsem před rokem.Protože mi kontrakce při cestě do porodnice zeslábli, tak jsem byla odvedena na gynekologii.Tam po sprše kontrakce nabrali na síle. Tak jsem šla sestře nahlásit kontrakce pravidelné a silné.Sestra, která asi ještě nerodila mně ironicky odporučila na pokoj, že se na vizitě někdo na mně podívá-vizita tak za 7 hodin!!!!Při kontrakcích asi po 4 minutách jsem zas šla na sesternu. Tam mně daná sestra znova "utřela", že mám čekat na vizitu.Tak při kontrakcích po 1-2 minutách
se na to nemohla dívat moje spolupacientka a šla na sesternu ona.Směny byli akorát vyměněné a sestřička mně odvedla na porodnici. Tam už to šlo rychle.Naštěstí miminko držel velmi pevný vak s vodou.Nevím jsi představit kdyby ta voda odtekla na pokoji.Asi by se rodilo tam.A to díky jedné arogantní mladičké sestře, která asi nemá hodně zkušeností, ale hrá se na "vyvolenou". Možná i lékař se měl během služby ptát na příjmy.Prostě za 6 hodin se nikdo nepřišel ani podívat /podotýkám,že byl den/ i když jsem urgovala 2 x na sesterně, že porod se rozběhl.To bylo gynekologické oddělení.
Jak se mi otevřeli dveře na porodní nastal ůplně jiný svět.Ještě to tam neměli předělané, ale sestřičky suprové.Zvláštˇ pochvalu porodní sestře Nedvědové.Ale všechny měli milý přístup k pacientkám.Jinak každý den i 3x se přišli na pokoj zeptat jestli něco nepotřebujeme.Měli by se z gynekologie dojít přiučit!!!A novoroděnecké setřičky taky perfektní. Takže suma sumárum: porodnice bezva, vřele doporučuji.Jenom ne na gynekologii. V případě nějaké komplikace by si to tam ani nevšimli.Anebo přehlíželi.
Já mám rodění již za sebou, možná mně někdy akorát čeká ta gynekologie, ale tedˇ vím, že té kyjovské se vyhnu velkým obloukem.
Krásné a zdravé miminka přeji všem nastávajícím maminkám.

Slaný nebo Žatec

(Petra, 18. 2. 2008 15:39)

Prosím o radu kam rodit jestli je lepší Slaný a nebo Žatec. Na Žatec teď slyším samé stížnosti.

Porodnice Nové Město na Moravě

(Lenka, 14. 2. 2008 21:53)

ahoj já půjdu rodit do Města jsem prvorodička a co sebou do porodnice je psáno na internetu většinou jsou to potřeby pro sebe na miminko není potřeba až se jde domů tak si nechám dovést věci na mimi.

Porodnice

(Katka, 14. 2. 2008 8:53)

Zdravím všechny...jak to tady čtu,tak mi to připadá,že žádná nemocnice se nezavděčí všem,někde je nepříjemný personál,jinde zase vybavení a strava na odd.nic moc...myslím,že tohle všechno se dá překousnout vzájmu zdraví miminka....a pokud nemáme důvěru k nejbližší okresní nemocnici,máme 9 měsíců na to abychom si vybraly jinou třeba některou s fakultních nemocnic,kde je úroven poskytované péče,vybavení,stravy prece jen větší!

porodnice v MB

(Pavla, 13. 2. 2008 21:09)

ja jsem rodila 2 krasne holcicky i kdyz jsem mela 1holcicku pridusenou tak vse byli perfektni. na slovenskeho doktora si nemuzu stezovat byli jsme v porodnici 4dni a kazdy den se za nama pan doktor chodil koukat vsem doporucuji porodnici Mb

porodnice kyjov

(Iveta zacharová, 5. 2. 2008 19:41)

já jsem porodila 27.5.2007 krasnou holčičku natálky personal byl perektní a ochotný a zvlášt pan doktor kostka.
Ale až na pana doktora ze slovenska už nevím jak se jmenoval.
Jinak už jsem rodila jak je to tam opravené je to tam moc krásné.

super porod

(Jarka Mašková, 5. 2. 2008 12:00)

Rodila jsem v Žatci 13.6.2006naší dcerku Michalku,porod proběhl hladce,vše bylo super,sestry ochotné a výborné jídlo;)příště bych šla opět rodit tam.S pozdravej Mašková.

Porodnice Nymburk

(Markéta, 31. 1. 2008 12:14)

S porodnicí v Nymburce,kde jsem rodila již třikrát,po dvou holčičkách se mi tam 12.11.2007 narodil krásný chlapeček,mám dobrou zkušenost,sestřičky i lékaři byly pokaždé moc hodní.Vím,že se o této porodnici mluví všelijak-podle mě všude je něco,ale já osobně jsem tam byla pokaždé fakt moc spokojená a tímto jim za vše moc DĚKUJI.

Porodnice Mělník

(Markéta, 28. 1. 2008 10:46)

S porodnicí Mělník jsem byla velice spokojená narodil se mi chlapeček 27.12. 2007 a za příjemný nekomplikovaný porod bych chtěla poděkovat paní doktorce Dornákové je hrozně ochotná a hodná všem doporučuji.Jindrová.

porodnice v Liberci.

(Jana, 26. 1. 2008 11:08)

Hezky den,chtela bych vsem poradit kdo bydli po bliz Liberce at zvoli libereckou porodnici je fakt super,prijemny personal a sestricky.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA