Jdi na obsah Jdi na menu
 Boužel prostor pro další komentáře je již vyčerpán !
Čtěte názory čtenářů a pokud chcete přidat komentář můžete
tak učinit na NOVÉM FÓRU ZDE.
 

Komentáře

Přehled komentářů

Zlín ultrazvuk 4D

(katka, 29. 4. 2008 19:44)

prosím nevíte jak to funguje v nemocnici na tom ultrazvuku jestli je to jako normální kontrola...musím se vyvlíkat do nahoty nebo tam jdu v kalhotkách??a dělají ten ultrazvuk vnitřně nebo venkovně??dik moc za radu

Porodnice Kladno

(Jiřina, 28. 4. 2008 9:08)

Dobrý den, já nevím jak ostatní, ale já s nemocnicí moc spokojená nejsem. Já jsem rodila 2.4. máme krásnou holčičku, ale o dalším porodu v kladenské nemocnici budu dlouho uvažovat. Na paní dr. Brádkovou si nemohu stěžovat, protože je to vážně skvělá doktorka. Vše vysvětlí a má velmi příjemný hlas, ale co se týče porodních sester, tak to byla katastrofa až tedy na jednu učnici. Porodní asistentky by nejradši tu noc zřejmě měli klid a k porodu slovy neřvěte mi tady by se nikomu nechtělo. Jenže v těch bolestech a jedno malé zakřičení ještě neznamená, že sestřička na vás bude házet ksichty a vedle na porodním sále pomlouvat. Stím pomlouváním jsem si jistá, protože jsem pak ležela na pokoji stou holkou u které mě sestra pomlouvala, takže mi to pak řekla. Na prvorodičku jsem měla porod ok co se týče doktorských zaležitostí. Na porodním pokoji jsem si připadala jako v koupelně. Jen dlaždičky, gynekologické a porodnické načiní a nic víc. Když jsem viděla jiné porodnice, tak to byl přepich. Fakt nádhera to kladno má co dohánět i když jeden pokoj je vybavený vanou atd. jenže tam je zázrak se dostat. Strava by celkem ušla, ale uznejte sami, že oběd ve 12h a čekat do večeře do 18h je trochu dlouhá doba bez svačiny. Asi spolehají nato, že vám návštěva něco přinese. O hluku na chodbě ani nemluvím. Ráno, odpoledne v noci. Myslím, že tam neberou ohled na nikoho. Jsem ráda, že už to mám za sebou. Zdravím všechny maminy. Ta bolest zato stojí...

Most

(Nikola K., 19. 4. 2008 14:47)

Zdravím všechny budoucí maminky, které stále ještě nemají jasno, kde budou v Severních Čechách rodit a ještě k tomu v době, kdy se dočasně uzavřela porodnice v Žatci. Já jsem rodila 12. března 2008 v Mostě – porod byl plánovaný, s epiduralem. Tímto bych chtěla především poděkovat paní doktorce Junové, všem porodním asistentkám, které mi obětavě a usilovně pomáhaly, všem sestřičkám na novor.oddělení a velký dík posílám hlavně všem dětským sestřičkám na oddělení šestinedělí, které byly opravdu velice milé, obětavé, trpělivé a především ochotné kdykoli poradit a pomoci. Takže hlavu vzhůru, veškeré pochybnosti zda rodit či nerodit v Mostě hodťe za hlavu a všem maminkám, které se rozhodnou pro Most, přeji hodně štěstí a krásná,zdravá miminka!

Kladno

(Silvia, 14. 4. 2008 22:05)

Ahojte,napíšem sem pár slov k nemocnici v Kladne.Napriek mojim obavám som bola pobytom v nemocnici veľmi pozitívne prekvapená. Nad mieru spokojná som bola s prístupom všetkých lekárov, predovšetkým Dr.Brádkovej. V rovnakej miere som bola spokojná so sestričkami na novorodeneckom oddelení (i 5ty deň po porode mi ponukali, ze si miminko na noc nechaju u seba),ktore prejavovali velky zaujem o to, aby sa tam clovek citil prijemne.S miminkom pomahali ako sa len dalo. So sestrickami na gynekol.oddelení to bolo horšie.Ich prístup bol dosť chladný, nejavili veĺký záujem o to, aby sa snažili mamičkám pobyt uľahčiť.Po cisárskom reze som bola na nadštandardnej izbe-izba sama o sebe bola celkom v poriadku, horšie to bolo s chodbou, kde bol kvolim slabo testniacim oknám stále veľký prievan a okrem iného aj v ktorúkoľvek hodinu tam bol stále veľký hluk.Takže človek toho veľa nenaspal. Nemocnicu Kladno by som si však kvoli vynikajúcemu prístupu lekárov vybrala aj nabudúce. Takže ja ju vrelo doporučujem.

kyjov dr.jezkova

(jana, 10. 4. 2008 14:01)

pani doktorka ma soukromou ordinaci v hodonine ale ted neordinuje ma po operaci prsu mela nalez tak ji drzime palicky a doufam ze to bude uz jen dobre moc ji to prejeme

Kyjov...pro Janu.

(Katka, 10. 4. 2008 13:11)

Dost jste mě překvapila,že dr.Ježková už v Kyjově není...nevíte jak to?A kam přešla?Díky

Porodnice Kutná Hora

(Lída, 9. 4. 2008 19:25)

Dobrý den maminky.dnes jsme se vrátily s druhou dcerou z porodnice v Kutné hoře.Ještě než vychladnou mé dojmy se s nimi s vámi musím podělit.
dlouho jsme váhala jestli v KH rodit.Jenže po běžné kontrole jsem byla odeslána na kontrolní ozvy do nemocnice a tam už si mě nechali.Ujala se mě paní asistentka Arnoštová - poznala na mě že mám z porodu obavy a byla celou dobu s námi.Přála bych všem takový porod, jako jsem měla já - plný milého povzbuzení,nenásilných ale účinných rad,vlídného slova ale i vtipných poznámek.Nebudete věřit,že jsme se ještě hodinu před porodem s manželem smáli v levandulové lázni:-) Samotná fáze porodu bolela,ale díky paní Arnoštové byla rychle za mnou.Dítě jsme porodily úplně samy a lékař se volal jen na šití.no na šití - rodily jsme bez nástřihu,tak jen ošetřoval prasklou cévu.Byla to prostě nádhera a kdybych se znovu rozhodovala,kde rodit,tak podle toho,s kým.S paní asistentkou Arnoštovou kdekoliv.
A abych nezapomněla ostatní sestřičky jak z porodnice tak z novorozeneckého odd. jsou úplní andělé a to samé musím říci i o personálu nezdravotnickém.Prostě vše je v lidech a ne v materiálním zabezpečení.
Tak ještě jednou děkujeme a KH doporučujeme!!!Lída a Štěpánka

kyjov

(jana, 9. 4. 2008 14:48)

rodila sem v kyjove v roce 2005 pristup lekaru a seseter az na jednu super dik hlavne doktorce jezkove bohuzel uz tam neni druhe dite chci rodit opet v kyjove mam jen dobre zkusenosti.

MULAČ PLZEŇ

(Drahuš, 6. 4. 2008 7:47)

U Mulačů jsem porodila 21.11.2007 v 41.tt přirozenou cestou zdravého chlapečka.Přijela jsem tam ve 4hodiny odpoledne a malej se narodil v 7 večer.Po celou dobu u mě byla moc milá porodní asistenka bohužel nevím její jméno ani ostatních co byli na porodním sále,ale moc bych všem chtěla poděkovat,byla jsem maximálně spokojená.Za dobu mého pobytu jsem se nesetkala s žádným negativním přístupem jak ze strany gynekologie tak ze strany novorozenců.Pokud jsem potřebovala si odpočinout vzali si malého a já se mohla klidně vyspat.Moc všem děkuji a v případě dalšího porodu pojedu určitě do Plzně k Mulačům.Drahuš Struhaře

PODOLÍ JE SUPER !!! :o)

(Jana, 1. 4. 2008 15:32)

V Podolí jsem porodila 21.2.2008 ve 38tt přirozenou cestou zdravého chlapečka Vašíka (3420 g, 50 cm).
U porodu jsem měla pana doktora Bubna a porodní asistentky Báru Mackovou a Sašu Vetenglovou, s jejichž přístupem a profesionalitou jsem byla maximálně spokojená. Celkově veškerý personál byl velmi příjemný,usměvavý, profesionální a vždy ochotný během porodu i celého pobytu. Porodnice je ale přeplněna a tak není jisté,zda bude v dané chvíli volný pokoj na šestinedělí. Já měla štěstí a byla jsem na dvoulůžkovém pokoji,ale pro maminky, které rodily později,byly volné pokoje pouze v gyn. lůžkové části a tím pádem neměly miminka vůbec u sebe.Každá z nich pak chodila na odd. šestinedělí na kojení, což mi přijde opravdu hrozné.Strava byla typická nemocniční, tak že nic moc. Co se týče vybavení a zázemí - porodní boxy byly nové moderní čisté, odhlučněné..prostě bomba. Oddělení šestinedělí (byla jsem na P2) staré - potřebovalo by rozhodně rekonstrukci.Tento nedostatek byl ale náležitě vyvážen přístupem personálu.Za dobu mého pobytu jsem se nesetkala s nikým z personálu, který by mě odradil vybrat si Podolí i v případě dalšího porodu. :o)

Křik

(Gabriella, 1. 4. 2008 9:01)

To myslíte vážně tuhle debatu o křiku ?? No to snad není pravda..Když to tu ženu nesnesitelně bolí,tak ať si zakřičí ne ?? Křik uvolňuje a určitě pomůže..Nevidím v tom žádnou hysterii..Já osobně snáším bolest hodně dobře a mám teprve před porodem,ale všem těm dokonalým rodičkám bych další porod přála tak bolestivý,až by se tam uřvaly..Chtěla bych pak vidět jejich komentáře..Tohle snad není pravda..Odsuzovat někoho,že si zakřičí u porodu,no to není ani k smíchu..Tohle je fakt k pláči..Husy namyšlené..

křik

(Milka, 29. 3. 2008 16:44)

podle mne je to individuální,a za křik není třeba se stydět

řev

(..., 29. 3. 2008 16:33)

tak ani jedna z mých kamarádek ani já ani moje známé řev k porodu nepotřebovaly...tak nevím...hekat,funět apod.to je jasné,ale řev?a i moje paní doktorka-primářka,znalá říká,že největší humbuk dělají ty,které mají neljehčí porod,takže nevím na co se tu napadáte,každému říkají něco jiného.

křik

(Jana, 29. 3. 2008 16:29)

já zkušenosti mám a vím,že spousta ženských,především romek,řve jako o život...takže na co se dohadovat,každá máme zkušenosti jiné.

křik

(Linda, 29. 3. 2008 14:23)

Tak Kateřino,máš pravdu ty s tím skušenosti nemáš!!!A očividně ani tvůj dr....Když má žena porodní polesti,tak to opravdu bolí,a nekřičí proto že má ráda křik..A když ženě pomůže křik,tak proč ne.Chtěla bych tě vidět,když budeš dítě tlačit na svět,jestli se budeš usmívat...

křik

(Kateřina, 29. 3. 2008 12:19)

není to o frajeřině si myslím, jde jen o to, že mnohé z nás křičí rády... jen málo těch, které opravdu trpí křičí... mluvila jsem o tom se svým dr. a tem mi říkal, že většinou vyloženě řvou ty, kterým nic není... já sama zkušenosti nemám, tak nevím.

křik u porodu ...

(Milena, 29. 3. 2008 12:06)

Vážené dámy - vy co si hrajete na frajerky, že jste nekřičely u porodu !!! Běžte se vycpat s civilizovaným chováním - tohle říkají jenom snobské paničky - ale přála bych vám oběma, aby se vám někdo do budoucna podařilo rodit v takových bolestech, že to vaše civilizovaný chování vám bude naprd !!!! Budete vděčné, že si alespoň něčím můžete ulevit - VY SLEPICE NAMYŠLENÝ !!! PRO TAKOVÝ ŽENSKÝ NEMÁM POCHOPENÍ V NIČEM - ASI VÁS ZATÍM ŽIVOT NIC NENAUČIL !!!!!!!!!!

křik Mirka a Eliška..

(verunka, 28. 3. 2008 9:53)

Vážené maminky ,gratuluji Vám ,že jste to zvládly bez křiku,můžete být za to vděčné...Ta věta-tak neroď když to neumíš civilizovaně,to snad ani nïkdo nemůže myslet vážně...Je mi Vás "dokonalých" maminek líto...Každý člověk jinak snáší bolest,já sama pracuji ve zdravotnictví,jako zdravotní sestra na ARO,což je dosti bolestné oddělení,a nikdy nevíte dopředu,jak se kdo s bolestí vypořádá...Rodila jsem s křikem před sedmi lety,styděla jsem se za to pak asi ještě rok,že jsem to "nezvládla",přesto že si myslím ,že nejsem žádná hysterka,ale ta bolest byla prostě silnější než já ,nedala se ničím potlačit...Pro tuto zkušenost už mnohé křičící maminky chápu a toleruji...Za čtyři týdny jdu rodit podruhé,tak jen doufám,že tentokráte se již budu chovat civilizovaněji...

porodnice kladno

(eliška, 25. 3. 2008 17:11)

ahoj všem, porodnice na kladně mi dala noční můru na kolik měsíců po porodu. manžel byl sice se mnou na sále, ale chování a přístup sester byl nesnesitelnej. člověk se modlil, aby si náhodou nemusel o něco žádat. a místo toho , abych prožívala ty nejhezčí chvíle, tak jsme se cítila jako, je obtěžuji tím že jsme vůbec porodila a že nemám mlíko. a dokonce jsme dostala spousty rad jak si nalít čaj a to asi ve tři ráno. takže je to tam hodně složitý!!!!!!!!!!

Porodnice Most

(Jana M., 25. 3. 2008 8:30)

Rodila jsem v Mostě před 3 týdny - plánovaný porod. Dcera se narodila bez problémů a v pořádku. Ráda bych tímto moc pochválila přístup porodních asistentek a dr. Pulkerta..všichni příjemní a lidští. Stejný báječný přístup a mimořádnou ochotu projevovali sestřičky z novorozeneckého oddělení. Jen sestry z šestinedělí trošku zaostávaly - měla jsem apartmán a nebyly schopné si nepoplést lístky na jídlo, minimálně jednou denně to pomotaly...a uklizečky se také nestrhly. To jsou jediné výhrady...


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA