Jdi na obsah Jdi na menu
 Boužel prostor pro další komentáře je již vyčerpán !
Čtěte názory čtenářů a pokud chcete přidat komentář můžete
tak učinit na NOVÉM FÓRU ZDE.
 

Komentáře

Přehled komentářů

Vítek v mostecké porodnnici

(Vítek, 14. 10. 2008 11:16)

Rodila jsem v mostecké porodnici.Předčasně-o 2 měsíce.Převezli mne nejdříve do slánské porodnice,kam spádově patřím.Ale tím,že jsem byla o 2 měsíce dříve,nebyli tam na takovéto případy vybaveni.Praha byla plná a tak mostecká porodnice.
Dne 5.8.2008 se mi narodil předčasně-o 2 měsíce krásný a zdravý chlapeček Vítek.Chtěla bych touto cestou veelmi pochválit a zároveň poděkovat skvělému týmu lékařů,sestřiček,uklízeček i sanitářek mostecké porodnice.
Jsou neskutečně obětavým týmem lidiček,kteří pomáhají nám,nastávajícím maminkám a jejich dětem na svět.Jsou milý,vstřícní a ochotni zodpovědět tisíce našich otázek,kladených stále dokola.Oni všichni jsou neskutečně trpělivými rádci,zachránci a bližními našimi...kdo má na ně jakoukoliv negativní připomínku-netvrdím,že nemusí být opodstatněná,ale jsou to lidé,jako my a jejich denodenní práce ,kdy bývají často přetěžováni a málo ohodnoceni oproti tomu,co nám-lidem jsou ochotni podávat za výkony...vždyť sáhněme si každý z nás do svědomí...kdo z nás by to byl ochotný kolikrát dělat?...takže...ještě jednou-všem lékařům a sestřičkám na porodnici,primáři Krhounkovi,vrchním a staničním setřičkám,na šestinedělí-Elišce a pro mne- hlavně na Jipu-Radce,skvělému doktoru Berkovi-(tomu hlavně!),doktorce Zajícové,Bunešové,Dernerové,doktoru Prokopovi a Hlavně všem sestřičkám,které jsou s námi a našemi miminky nejdéle a mají kolikrát tu nejtěžší práci.
Díky za vše,za Vaši ochotu ,práci a obětavost pro nás,maminky a jejich dětičky!!!:-)
S pozdravem a přáním radosti z práce Janča a Vítek Klainovi.

porodnice Mladá Boleslav

(Petra, 9. 10. 2008 17:10)

Rodila jsem v Mladé boleslavi 17.září 2008, porod byl ukončen císařem a všechno bylo super, doktoři i sestřičky byli moc hodní, porodnici v Mb můžu jen doporučit

porodnice u mulače

(hanča, 4. 9. 2008 11:52)

Rodila jsem v kvetnu 2008 a nikdy více...Sal ok,muj lékař dr.Kuneš-skvělý,jinak strašny,stara nemoderni porodnice,zadne soukromý ani pri cekani na porod a nektere sestry ochota sama-hlavně ty z gyn.dostala jsem ten nejhorší pokoj-bylo plno,hned naproti výtahu a vedle vyšetřovny u por.salu,takže celý dennbylo slyšet natačení ozev rodiček a znělka výtahu mi znela v uších ještě pak týden doma,ale hlavně,že mám doma krásného Davídka a jsme štastní-DR.KUNEŠOVI JEŠTĚ JEDNOU MOC DÍKY!

Porodnice Kyjov

(Nechci být jmenována, 1. 9. 2008 16:03)

Já s porodnicí Kyjov nejsem vůbec spokojená.Nelíbil se my přístup p.MUDr. Marušky, jeho chování bylo příšerné, odporné. Málem my zabil syna svým neprofesionálním chováním. Takže porod v této nemocnici a být ošetřována tímto lékařem, největší hrůza v mém životě!!!

PORODNICE OPAVA

(Veronika P., 16. 7. 2008 16:48)

Ahoj holky, rodila jsem už 2x v Opavě a nemůžu si na nic stěžovat. Poprvé jesm rodila v roce 2002 ještě ve staré budově císařským řezem a manžel mohl být celou dobu i při operaci se mnou,což pro mne jako pro prvorodičku bylo k nezaplacení! Přístup personálu byl super, hlavně dětské sestry mi pomohli u kojení. A druhé dítě jsem rodila v listopadu 2007 už v nové budově taky císařem. Zde už manžel nemohl být přítomen operaci, protože operační sály jsou společné pro více oddělení, ale nechali jej u mne do poslední chvíle.Já osobně jsem prostě byla v Opavě spokojená ! Já za sebe doporučuji!!!

POROD 2 501186

(Zuzana Dračková, 12. 7. 2008 0:33)

Rodila jsem 5,7.2008 ve Slanem v porodnici i když jsem měla naplánováno že budu rodit na Kladně,ale jsem ráda ,že to mu tak nebylo.Musím pochvalit pana doktora Koláře byl perfektní příjemný porod s ním byl rychlý ani šití jsem necitila.Musím pochvalit i sestřičku Studenou byla velice příjemná milá ne jako na Kladně kde jsem rodila před 5 lety.Je pravda ,že porodnice není tak moderní jako na Kladně o to jo to příjemnější ,že se člověk necití jak v nemocnici.Je pravda ,že teda jídlo nic moc,ale co by jsme chtěli.Tak že jestli můžu doporučit ta porodnici ve Slaném,Je to teda pro ty ,kteří nemusí mít všechno úplně nejmodernější.

Kyjov

(Lenka, 2. 7. 2008 19:18)

Rodila jsem 7.4.08 v Kyjově a nemůžu si na nic stěžovat,vše bylo super,chtěla bych poděkovat celému kolektivu,jak na ženském oddělení ,kde jsem před porodem ležela tak na oddělení šestinedělí doktoři a sestřičky milý a hodní .A ještě jednou děkuji za všechno panu primáři Felsingerovi.Kyjovskou porodnici můžu vřele doporučit.

Porodnice Ostrov

(Žaneta Šíblová, 1. 7. 2008 16:41)

Rodila jsem 13.2.2008 v Ostrově a nemůžu si na nic stěžovat.Poděkování všem sestřičkám a hlavně Mudr:Mihokové a panu primáři.Ostrov vřele doporučuji!

rozhodně ne KADAŇ

(katka, 29. 6. 2008 16:31)

rodila jsem v kadani a hrůza a děs od přístupu personálu počínaje přes jejich nezájem o rodičku a trvalými zdravotními následky,které kvůli nim mám konče.Je to absolutně nejhorší porodnice jakou jsem zažila.nikomu nepřeji a nedoporučuji aby se tam dostal.chválí se sami takže jejich reputace není vůbec pravdivá.

porodnice Mulač Plzeň

(evka, 23. 6. 2008 21:59)

V roce 2004 jsem rodila v této porodnici. Absolvovala jsem prohlídku sálu kde jsme byli ujištěni že partner semnou může být po celou dobu porodu a spoustu jiných informací díky kterým jsem si tuhle porodnici vybrala. Skutečnost ale byla úplně jiná, po té co mě přijali, poslali partnera domů s tím že to bude trvat ještě dlouho a že by tam byl zbytečně. Sice nerada, ale poslala jsem ho domů, když už jsem měla bolesti dost často, chtěla jsem aby přijel i přesto ho zamnou nepustili, že je jěště dost času a že nás rodí moc najednou a rušil by ostatní rodičky. Zamnou ho pustili doslova za 5 minut dvanáct. U porodu se mi vystřídal snad personál celého oddělení přesto že bylo všechno v pořádku. Malého mi ani neukázali jen mi řekli že je to kluk. Přiložení k prsu do půl hodiny se nekonalo, nekonalo se dokonce ani za dvě hodiny, ale asi až za šest, díky tomu syn pít nechtěl a mě se nedělalo mléko, takže kojení se nekonalo. A ani přístup dětských sester nebyl ideáální. Po této zkušenosti už by mě do této porodnice nikdo nedostal i kdybych měla jet o 100 km dál.

Porodnice Kyjov

(Vladimíra,16.6.2008, 16. 6. 2008 17:50)

Ahoj,ja jsem rodila 2.6.2008 v Kyjově.Měla jsem nějaké komplikace a rodila jsem plánovaným císařským řezem.Lékaři i sestry byli velice milí,starostliví a ochotní kdykoliv pomoct a poradit.Hlavně děkuji dr.Maruškovi,který mě operoval a který se staral o můj zdravotní stav i po operaci.Narodil se mi syn Ondrášek.Doporučuji tuhle porodnici všem,je to tam vážně moc příjemné prostředí a milí personál.

Porod v Kyjově

(Lucie, 11. 6. 2008 13:47)

Ahojky všem, já jsem rodila v Kyjově v 1/07 a měla jsem naprosto skvělý porod, všichni byli moooc hodní a snažili si mi maximálně vyjít vstříc a pomoci. Porodní asistentka byla úžasná a dr. Malý k nezaplacení, díky němu jsem porodila během 45 minut. Letos v září čekám druhé dítě a jdu zase do Kyjova, je to tam vážně skvělé!!

Kyjov

(Petra, 3. 6. 2008 22:47)

Ahojky. Já rodila v Kyjově. Dva dny jsem měla bolesti a neotvírala sem se a nokdo nic neřešil... Po naléhání mě vzaly na sál na kapačku. Syna sem potom rodila celej den a nikdo my neudělal ultrazvuk aby zjistily proč nesestupuje dolů. Pak mi nasávaly že ještě nerodím a ejhle syn měl 2x obmutanou šnůřu a narodil se přidušený. Na druhý den přišel ráno doktor na vizitu a jak se koukl do papírů tak se mě hned ptal jak tože sem neměla císaře?? Copak si můžu vybrat?? Naštěstí je všechno v pořádku... Ale do kyjova už neeee..

pro Jiřinu

(Kateřina, 21. 5. 2008 17:30)

čtu co píšete a já rodila na sále s vanou, protože tam byl můj manžel, jinak se tam prý nerodí, také jsme měla celkem rychlý porod, rodila jsem poprvé a opravdu si nemohu na nic stěžovat, tedy kromě jídla, které bylo otřesné asi jako všude. Byla jsem na nadstandardním pokoji, tak nevím jestli to má také vliv na chování sester, já doufám, že ne. a porodní asistentky byly skoro všechny milé, některé odměřené, ale jinak výborný dojem mám.

porodnice Kladno

(Kateřina, 21. 5. 2008 17:26)

Zdravím a přidávám hodnocení porodnice v Kladně. Rodila jsem 12.5.2008 a zanechalo to ve mě strašně krásný dojem. Všichni milí, ochotní, dotktoři profesionální, sestřičky a porodní asistentky výborné! mohu jen a jen doporučit!

Porodnice Rakovník

(Monika, 8. 5. 2008 21:23)

Zdravím všechny maminky a ráda bych se optala jestli nějaká nemá zkušennosti s Rakovnickou porodnicí a jestli jo tak jaké..termín mám 20.7.2008...Děkuji

Porodnice Kyjov

(Eva, 3. 5. 2008 17:40)

Ahojky, tak já jsem 6.2. v kyjovské porodnici porodila krásnou holčičku. Celkově jsem trpěla 31 hodin, než malá vykoukla na svět, ale stálo to za to. Personál byl skvělý. Jak páni doktoři, tak i sestřičky. Měla jsem komplikovaný porod a sestřičky se o mě starali ve dne, v noci až mě to samotnou dojímalo. Takovou starost jsem nečekala. Hlavně doktor Malý a Kostka, byli moc hodní. A porodní asistenka byla super ženská, kéž bych ju dostala i příště. Takže Kyjov naprosto doporučuji.A rodit půjdu určitě opět do Kyjova.

Porodnice Břeclav

(Ivča, 2. 5. 2008 21:33)

Dobrý den rodila jsem zde dvakrát a byla jsem spokojená můžu doporučit

ultrazvuk

(iveta zacharová, 2. 5. 2008 19:43)

ahojky,kačko ultrazvuk dělají normalně a můžeš tam jít v kalhotkách.

PORODNICE OPAVA

(Zdenka, 2. 5. 2008 18:13)

Ahoj holky :o) Nerodila některá z Vás v Opavě? Chtěla bych vědět, jaké to tam je? Jestli jste byly spokojené.. Děkuji.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA