Jdi na obsah Jdi na menu
 Boužel prostor pro další komentáře je již vyčerpán !
Čtěte názory čtenářů a pokud chcete přidat komentář můžete
tak učinit na NOVÉM FÓRU ZDE.
 

Komentáře

Přehled komentářů

pro Kristýnu

(Katka, 29. 1. 2007 12:25)

Proč se raději neporadíš se svým gynekologem!?Ten o tvém zdravotním stavu ví rozhodně víc,než ty,co čtou tyhle stránky!Každé těhotenství je jiné a proto né pro každého může být dobré to samé....kdo líp by ti mohl poradit,než tvůj gynekolog!!?

Poraďte

(Kristýna, 28. 1. 2007 18:34)

Prosím poraďte mi,jsem v 27.týdnu těhotenství a bydlím v Praze 3. Hrozí mi předčasný porod a nevím která porodnice je specializovaná na miminka předčasně narozená. Kdyby to na mě přišlo dřív,kam se mám nechat odvézt? Děkuji za rady.

pro petru

(Katka, 28. 1. 2007 17:07)

Drahá Petro,jde vidět,že jsi v kyjovské nemocnici nerodila a nebo jsi se zrovna rozrodila po "dobrém obědě"...Pokud si někdo vybere povolání jako porodní asistentka,myslím,že by ho toto povolání v první řadě mělo hlavně bavit a nebrat ho jako nutnost a když zrovna není nálada,tak jako otravu!....a od toho se odráží všechno ostatní a hlavně chování k rodičkám,které to v danný okamžik nemají zrovna jednoduché a čekají jen na to ,kdy už to budou mít za sebou...porod.asi.tady není proto ,aby se v takových chvílích obrnila hroší kůží,ale aby se chovala jako profesionálka a věděla jak se zachovat co možná s milým výrazem ve tváři...jak se říká"Hodně povolaných,málo vyvolených"...

porodnice Kyjov

(petra, 20. 1. 2007 21:20)

Maminky než začneme porodnicu kritizovat tak si uvědomme že se také nechováme při porodě nejlíp a porodni asistentky jsou také jen lidi.Co někdy musí vytrpět tak myslím že oni by se hlavně měli obrnit hroší kuží.

Porodnice Slovany Plzeň

(Lenka, 15. 1. 2007 19:41)

10.7.2006 se nám v Plzeňské porodnici narodil císařs.řezem chlapeček /4350g,55 cm/.Musím říct, že ta porodnice zvenku nepůsobí moc moderně, nehezká fasáda a oprejskaná okna zrovna nepovzbudí, ale až teď vím že to zdaleka není tak důležité,personál byl senzační, sestřičky ochotné a p. doktorka Mocková skvělá.

porodnice Žatec

(Hanka, 13. 1. 2007 14:03)

Dne 11.1.07 jsem rodila ve zdejší porodnici.Narodil se mi syn Davídek.Porod jsem měla dlouhý a těžký.Ale díky sestřičkám a lékařům vše dobře dopadlo.Chtěla bych touto cestou všem velice poděkovat za obětavý a profesionální přístup.

Porodnice Ústí nad Labem

(Petra, 12. 1. 2007 16:38)

V říjnu 2006 jsem přivedla na svět císařem chlapečka 2,29kg 50cm.Touto cestou chci pochválit personál hlavně sestřičky, které udělají co vám na očích vidí. Neunavně kmitají kolem vás vždy s dobrou náladou. K doktorům vždy se najde nějaká ta empatie možná to bylo pro to že mi chybně diagnostikovali na gynekologii žloutenku tybu B. která se samozřejmě v nemocnici nepotvrdila.

Porodnice Slaný

(Věra, 11. 1. 2007 12:48)

Musim pochválit než jsem šla rodit slyšela jsem spousty špatných zkušeností,ale já jsem byla spokojená se vším.V říjnu se nám narodila krásná zdravá holčička 3.10kg a 50cm porod jsem měla fajnovej trval 8hodin a paráda.

Porodnice Kroměříž

(Martina, 10. 1. 2007 22:39)

V květnu 2006 jsem císařským řezem přivedla na svět chlapečka 4,40kg-52cm. Porodu předcházelo 16 hodin utrpení, ale i v tom mi pomohly porodní asistentky, které byly prostě bezvadné.Na novorozeneckém se starali také skvěle, prostě všichni byli bezvadní.O Kroměřížské porodnici koluje velmi mnoho pomluv a fám, ale já ji vřele doporučuji.

PORODNICE KUTNÁ HORA

(Pavlína, 6. 1. 2007 21:45)

Ahoj všem , hlavně budoucím maminám z Kutnohorska.
porodnici v Kutné Hoře mohu jen a jen doporučit. Rodila jsem tam před 11lety a v květnu 2006 a byla jsem velice spokojená. Všem doporučuji a stále vzpomínám na milý a hodný personál, který vám je vždy k dispozici s čímkoliv poradit nebo si jen tak popovídat. Maminky opravdu nepřímýšlejte kam a zvolte Kutno Horu. Budute spokojeni. Je to tam velice útulné takové rodinné.

Porodnice Benešov

(Petra, 6. 1. 2007 21:02)

ráda bych pochválila porodnici Rudolfa a Stefanie v Benešově rodila jsem tam dvakrát a vždy jsem byla moc spokojená jsou tak ochotní lékaři a sestry.Vřele doporučuji.A pokud se pro tuto porodnici rozhodnete doufám že budete také spokojené jako já.

Porodnice Bulovka

(Monika, 4. 1. 2007 22:37)

Ahoj vsem maminam!Za cca 3 tydny cekam sve prvni miminko a budu rodit v prazske nemocnici Bulovka, mam ji skoro u domu.Slysela jsem o ni dobre i zle a tak bych si rada precetla par organizacnih veci od maminky, ketra tam v nedavne dobe rodila, nebo bude a neco o teto porodnici vi!Budu rada za kazdou info!Diky Monca e-mail: guerratova.monika@seznam.cz

Porodnice v Mostě

(PETRA 28LET, 16. 12. 2006 16:27)

TAK TAM URČITĚ NE! JE TO TA NEJHORŠÍ NEMOCNICE CELKOVĚ

Porodnice v Karlových Varech

(Michaela, 16. 12. 2006 14:46)

Chci tu pochválit porodnici ve Varech. Rodila jsem tam už 2x a spokojenost. Kamarádka musela kvůli malování ve Varech při třetím porodu do Ostrova a vyprávěla děsivé příběhy.

Porodnice vChebu.

(Naďa Martínková, 6. 12. 2006 14:13)

Před půl rokem jsem zde porodila své 3 dítě.Musím říct že jsem byla spokojená,i když slyším i stížnosti.Já osobně si nemohu stěžovat ani v jednom případě.U dvou porodů jsem měla pana doktora Bobrika o kterém si myslím že je skvělím porodníkem.:-))

Porodnice v Mlade Boleslavi nedoporučuji

(Zuzana Tomanova, 8. 11. 2006 11:06)

Rodila jsem pred 6 lety v ml.Bol.syn byl křisen porod klestemi malem to neprezil a zustali nasledky mozkova obrna a uplna hluchota.Nini jsem tehotna a rodit už nikdy v mlade boleslavi nehodlam.nejsem jediny připad,přistup lekařu ,ale i sester je hrozny a obsazenstvo je stale stejne.Navic se stal primařem ten kdo my malem syna zabil.

Porodnice v Karvine

(Iveta Gabzdylova, 1. 11. 2006 18:18)

V Karvinske porodnici jsem porodila sveho syna Jakoubka.Je tam moc skvěly personal ktery vam v začinajicich porodnich bolestech vždy pomuže a rozesměji.maminky maji k ruce mič vyřivku kazetak ze svymi pisničkamy.Neustale se chodi divat na rodičky prymař Fijala a pani doktorka Silva Rejtova.V Karvine budu rodit i přiště A mužu ji všem maminkam doporučit.

Porodnice v Mladé Boleslavi

(Mirka, 1. 10. 2006 21:41)

Porodnice v Mladé Boleslavi,je si myslím dobrá.Sice znám pár rodiček co nebyli vůbec spokojené,ale já můžu říct,že jsem byla nad míru spokojená.Skvělá péče,přístup personálu k pacientce.A tak všeobecně.Až budu zase rodit tak pojedu určitě zase do Boleslavi.Můžu doporučit.

porodnie šumperk

(milča, 26. 9. 2006 14:59)

jake to tam je

porodnice Nové město n/M.

(Iveta, 21. 9. 2006 10:49)

Taky jsem rodila v Novém Městě a nemůžu si stěžovat. Rodil mě pan doktor Albrecht a myslím, že je to nejen skvělý doktor, ale taky člověk. Dodal mi hodně síly a jsem ráda, že měl zrovna službu.
ke kritickému postoji Ivany-myslím, že hodně záleží na tom, jestli člověk rodí ve dne, či v noci (ze zkušenností vím, že ve dne mají doktoři docela dost lítání po oddělení), v noci je větší klid. Jinak personál je podle mě dobrý, k některým doktorům mám určité výhrady, ale spíš se jedná o NEsympatie, než o nekvality. Pak na poporodním oddělení je to taky fajn, personál se hodně stará jak kolem rodičky, tak kolem miminka a musím říct, že sestřičky na novorozeneckém jsou strašně hodné a ochotné se vším pomoct. Takže můžu jen doporučit :o)


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA