Jdi na obsah Jdi na menu
 Boužel prostor pro další komentáře je již vyčerpán !
Čtěte názory čtenářů a pokud chcete přidat komentář můžete
tak učinit na NOVÉM FÓRU ZDE.
 

Komentáře

Přehled komentářů

Náušničky

(Míša, 6. 2. 2009 21:31)

Milé maminky. Já oboum dcerám nechala naušničky píchnout paní doktorku hned v 6nedělích. Byly malé a ani neplakaly. Možná kňukla , ale to jen že ji drží ručičky a hlavičku. Asi týden jsme potíraly lihem, ale ani to nebylo potřeba, ale prevence. Ani jednou ani jedna nezaplakala , že by ji to bolelo. Já osobně jsem pro píchání co nejrříve. protože nevnímají a mají slabá ouška. Ale záleží na každém. Ale já jsem názoru, že k holkám naušnice patří.Je to každého volba!!! To uznávám. Ale máme krásné holky a naušničkama. Jinak k problému at. ekzému a zlata. Naše malá má bílé zlato a atopický ekzém a nic ji to nedělá, ale žluté ji také černalo. Třeba je to shoda, ale i já přemýšlela čím to je. A bílé nám nic nedělá a to už je má 7měsíců. To vše k tomu , ale je to můj názor.

my jsme šťastnější "bez"

(zuzka, 10. 11. 2008 21:43)

Po narození dcery jsem přemýšlela,jak manžela přemluvit k náušničkám pro naši Lucinku,ale v odborné literatuře jsme se dozvěděli víc proti než pro a tak jsme bez náušnic a dost našich známých také. Než zdobit tradicí ( naše bába je měla, máma taky, já - tak ty budeš taky a hotovo...), zamyslete se spíš nad zdravotním přínosem... Nalomená imunita, akupunkturní body...

Nastřelování náušnic v Praze

(Mariee, 26. 9. 2008 20:00)

http://www.studio-l.webnode.cz/nastrelovani-nausnic/

Kke se nastřeluji

(lucie, 14. 7. 2008 11:11)

ahoj maminky, neporadily by jste mi kde se dají náušničky nastřelit v Praze?

NASTŘELIT !!!!!!!!!!!

(EWA, 25. 4. 2008 17:33)

100000 % NASTŘELIT !I KDYŽ 1 MAMINKA PÍŠE, ŽE SI NEDOKÁŽE PŘEDSTAVIT, JE PO 14 DNECH MĚNIT ! TO SE ANI NEMUSÍ, MŮŽOU SE NECHAT JAK DLOUHO.VE 4MĚS. JSME NASTŘELOVALI, A SUPER, ŽÁDNÝ PROBLÉM, ANI KŘIK !

náušničky

(lucka, 19. 3. 2008 14:09)

Ahoj maminky,dceři jsem nechala propíchnout náušničky nedávno,v 10.měsících.Trochu plakala,ale problém je v tom, že má jednu víš a jednu níž.Náušničky má dost malinké,takové ty miminkovské. V tom jednom ušku je to v pohodě,ale tam, kde má výš dírku, se mi zdá, že nemá žádnou vůli a je dost natěsno, tak nevím,aby jí to nedělalo v budoucnu problém při výběru náušnic.

černající náušnice

(Regina, 11. 2. 2008 15:10)

všechny zdravím, chci se zeptat Gabča má zlaté náušnice cca 4 měsíce a v místě kde jsou v oušku jsou již černé, malá je zdravá, ale trpí atopickým ekzémem, nevíte zda je to normální

naušničky

(Iveta Popova, 6. 2. 2008 19:31)

zdravíme všechny maminky a vaše dětičky, naší Natálce jsme koupili naušničky z bílého zlata a jsme nadmíru spokojeni, vůbec nečernají už je máme osm měsíců, vážně doporučuji

nausnicky

(lucka, 9. 12. 2007 22:01)

Ahoj maminy,nasi Nikolce jsem nechala pichnout ouska v 6tydnu.Delala ji to nase detska doktorka,mala brecela jen chvilicku,protoze ji to palilo,to ja brecela vic.Doma pak brecela jen jednou,kdyz jsme tam daly lih a za 3dny to ma uplne zahojene.Doporucuji dat takhle brzo nez ve 3letech!!!!

Náušničky

(Babu, 7. 11. 2007 12:48)

Ahoj,vyskoušej chirurgickou ocel.To by zčernat nemělo.

Naušničky

(Lucie, 7. 11. 2007 11:39)

Milé maminky poradˇ´te mi!Mám dcerku Nelinku,které je 15 měsíců,ve 4měs.jí na ušním lékař propíchl ouška a dal krásné zlaté nausničky které za 2měs.úplně zčernaly,v letě jsme tedy koupili nové-stříbrné a ty jsou černé taky!Nemocné nejsme,naopak!

Naušničky

(Lůca, 27. 7. 2007 19:34)

Milé maminky. S naušničkami je to těžké. Každopádně mé dceři píchli naušnice ve 4 měsících u jejího pediatra, kterého jsme měli v Karviné. Nyní čekáme druhou zlobivku, kterou budu rodit ve Zlíně a naušnice musím mít s sebou a doumů půjdeme již s nimi. Tak si vyberte!

nastřelení náušnic

(Renata, 21. 5. 2007 14:17)

Ahoj maminy, chtěla jsem Vás požádat o radu, kde se dají v Praze nastřelit naušničky? Pokud možno někde v blízkosti Praghy 5 nebo 6, případně Kladno nebo Beroun. Děkuji

nastřelit

(marushka, 12. 4. 2007 19:18)

Ahoj maminky.Nechali jseme holčičce nastřelit naušničky.Ani neucukla,bylo to rychlé a bez krve.Ouško nebylo ani zarudlé.Takže já volím nastřelení.

Naušničky

(Evík, 25. 2. 2007 21:38)

Ahojky, máme dvou měsíční Elišku a docela dlouho jsem zvažovala,zda jí naušničky dáme nebo ne. Nakonec jsme se rozhodli,že ano. Jdeme na to tohle uterý do nemocnice na ušní. Tam je píchají. Mám z toho velký strach,že jí to bude hodně bolet,že si to bude pamatovat,že ...nevím co dál. Ale tak snad to proběhne dobře a malá bude v pohodě.

Nuušnice

(Eva, 12. 2. 2007 0:05)

Ahoj, dceři jsme nechali propíchnout ouška v necelých čtyřech měsících. Udělala nám to naše dětská doktorka. Dcera plakala jen malou chviličku. Už když jsem ji oblékala, tak se na mě smála. Měla jsem strach z čištění a točení naušničkami, ale ani jednou přitom neplakala. Kamarádka mi doporučila, abych v lékárně koupila znecitlivující náplast. Hodinu před propíchnutím jsem je dceři nalepila na ouška a pak to dopadlo takhle. Nevím, jestli zabrala náplast nebo jestli máme statečné miminko, ale určitě jsem ráda, že má naušnice. :-))

Klasické propichvání

(Michaela, 16. 12. 2006 14:34)

Zdravím, já jsem nechávála propichovat naší 6 měsíční holčičce ouška jehlou na ušním a byla jsem mile překvapená. Doktor profesionál,přišel,píchnul,hotovo. Trvalo to chviliču. Malá brečela jen proto,že jsme jí drželi. A má svoje naušničky hned od začátku. Nedovedu si představit,že bych jí měla za 14 dní měnit naušničky za jiné.

Náušničky raději nedávat?

(Veronika, 9. 11. 2006 12:54)

Mám devítiměsíční dceru a určitě by jí náušničky slušely, ale...Slyšela jsem,že propíchnutí boltců může způsobit poškození některých orgánů a častěji mají děti problémy s imunitním systémem.
Já osobně jsem si nechala nastřelit náušnice ve čtrnácti letech a pak jsem, pět let, měla neustále angíny. Nikdy předtím jsem na ně netrpěla. Takže nevím...

Nastřelit?

(Jitule, 26. 8. 2006 18:09)

Ahoj maminky, taky zvažujeme nastřelení naušniček naší dcerce (6 měsíců). Poradíte mi, prosím, někoho zaručeného v Praze?
Díky moc, jitule

nastřelit !!!

(bobyna D, 24. 7. 2006 21:52)

ahoj maminy, dneska jsme byli nastřelit naší berušce naušničky. paráda, tolik jsme se toho báli, ale bylo to v pohodě.bolelo to možná 5 minut a za půl hoďky už jsme nevěděli, že nějaká bolest byla. je to pár vteřin, udělá si fixem tečku, přiloží malé kleštičky a cvakne.hlavně žádná krev, za 2 naušničky s kamínkem a nastřelení jsme dali 160 a za 14 dní si můžem nasadit svoje. Takže NASTŘELIT! každopádně :) 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA