Jdi na obsah Jdi na menu
 
Boužel prostor pro další komentáře je již vyčerpán !
Čtěte názory čtenářů a pokud chcete přidat komentář můžete
tak učinit na NOVÉM FÓRU ZDE.
 

Komentáře

Přehled komentářů

Prosím o radu

(Lenka, 18. 6. 2006 21:56)

Prosím o radu ohledně přikrmování.Malý má 8 a půl měsíce a začal stávkovat s jídlem.No v podstatě od začátku nikdy nejedl dobře žádný příkrm a ted odmítá vše kromě večerní kaše a je jedno jestli je ochucená nebo necochucená.Kojíme jen večer a přes noc a občas ještě dopoledne,ale to záleží na malém jaký má hlad.Jsem opravdu bezradná už nevím co mu mám nabídnout aby aspon trochu jedl.

kojení

(Věrka, 18. 6. 2006 21:47)

Mám dva synky první ho jsem kojit nemohla pouze 6 neděl a moc mě to mrzí..měla jsem koliky ..a zato u toho druhého si to užívám je mu 10 měsíců a pořád ho kojím a ještě alespon rok kojit chci je to nejlepší co můžete miminku a dítěti dát.

Skvrny od mrkvičko dostanete dolů vanišem je opravdu dobrý...

skvrny od mrkvičky

(zitule, 16. 6. 2006 23:42)

Nevíte prosím Vás jak dostanu z dětských šatiček skvrny od mrkvičky?

domácí příkrmy

(aaa, 16. 6. 2006 23:36)

Slyšela jsem že kupované příkrmy jsou kvalitnější než příkrmy dělané doma ze zakoupených surovin, protože do příkrmů hotových se používají suroviny které odpovídají svými hodnotami dětské výživě. Jaké máte zkušenosti vi? Znáte nějaký recept na přípravu jídla pro miminko?

první příkrmy

(bobyna, 16. 6. 2006 23:19)

Naše malé zlatíčko jsem kojila 6 měsíců a viditelně to stačilo.Od 6. měsíce jsem začala dávat čajíček pro miminka a asi po 3 dnech příkrm. Poprvé mrkvičku od Hami, dále brokolici, jablíčko a přešli jsme na kuřecí, králičí a krutí se zeleninou také značky Hami. Miminko má 7 měsíců takže dále jsme se zatím nedostali :) 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA