Jdi na obsah Jdi na menu
 
Boužel prostor pro další komentáře je již vyčerpán !
Čtěte názory čtenářů a pokud chcete přidat komentář můžete
tak učinit na NOVÉM FÓRU ZDE.
 

Komentáře

Přehled komentářů

zoubky

(Aja, 1. 9. 2008 18:11)

Máte někdo zkušenosti s užíváním homeopatiky Chamimilla vulgaris 9ch u prořezávání zoubků,mám 5 měsičního chlapečka, a ted 3 dny je uplně jiný,se zlatíčka se stává mrzutý človíček.Jsme z toho moc neštastní.Děkuji za odpovědi.

Zoubky

(mimi, 26. 4. 2008 19:50)

Je to možné,že jsou na cestě zoubky.Jako první se prořezávaj spodní řezáky,ale nemusí to tak být.Taky se koukni jestli nemá bílej povlak v pusince.To se dělá od mlíčka...miminku je to nepříjené a bolí to.Na to je dobrá fialová voda,nevím přesne jak se jmenuje.Ale v lékarnach to znají i jako fialová voda:-)dezinfekce...Na bolest mu můžeš na večer dát i čípky nurofen.

Zoubky

(Drahuš, 6. 4. 2008 9:58)

Mám skoro 5ti měsíčního syna a už od druhého měsíce máme nateklé dásně v oblasti špičáků.Dost slintá a taky si do pusy strká prstíky nebo celou pěst.Dnes mi v noci skoro vůbec nespal a dost plakal,ale teploty jsme neměli.Je možné,že by to mohly být ty zoubky?Nebo v tom bude něco jiného?Díky za jakoukoliv radu.

Calgel

(Zuzana, 29. 11. 2007 19:44)

Nechápu v příbalovém letáku calgelu informaci: PŘI POŽITÍ DÍTĚTEM IHNED VYHLEDEJTE LÉKAŘE.Přece při mazání na dásně naší berušky určitě nějaké množství polkne. Co si o tom myslíte?

prořezávání zoubků!!!

(bobyna, 21. 11. 2006 22:23)

Maminky nepodceňujte prořezávání zoubků! Naše malá prdelka dostala teploty asi 38'C pak už ani moc nejdla a v noci se často budila s pláčem. Do pusinky si nenechala sáhnout, ale všichni členové rodiny tvrdily, že to jsou zuby a že k doktorovi s ní určitě nemusím. Tak jsem dávala alespoň čípky, s nadějí, že se to spraví. Asi po 4 dnech kdy se jí udělal i opar jsme zašli k doktorovi.Řekl mi, že má zánět dásní a pokud se to nespraví, léčí se to i antibiotiky. Dal nám 2 vodičky na natírání. Teď má naše sluníčko fialovou pusinu, ale snad to pomůže.

ach ty zoubky

(bobyna, 23. 10. 2006 22:37)

ahoj zrovna nás trápí zadní stoličky, calgel nám opravdu moc pomáhá i chuťově není špatný. Ještě že se těm našim mrňatům dá nějak pomoct :)

zoubky

(Věrka, 18. 6. 2006 21:42)

Také používáme calgel a je bezvadnej používala jsem ho i staršího syna a ted mám miminko teda malého lumpíka 10 měs. a pomá také ..je chladivej a příjemnej můžu doporučit

Re: zoubky

(HotAnnie, 18. 6. 2006 14:53)

S gelem na prořezávání zoubků mám dobrou zkušenost, je jich několik. Koupila jsem nějaký citrusový ale ten synovi nechutnal ale prodává se ve fialové tubičce s karamelovou příchutí calgel a ten pomohl, natírá se už na dásničky když se zoubky začínají prořezávat protože obsahuje nějakou látku co působí tak že dásně znecitliví a tolik to potom nebolí a navíc dětem chutná tak s ním nejsou potíže.(dědovi když ho boleley zuby také pomohl :) )

zoubky

(bobyna, 16. 6. 2006 23:32)

Chtěla bych se poradit o používání gelu na prořezávání zoubků. Natírá li se tento gel na nateklá dásínka, nebo až je zoubek vidět? Máte s tímto výrobkem nějaké zkušenosti?

 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA